سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی | از بین بردن حشرات موذی با شرکت کاسپین

سمپاشی

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

1136x1136

مزایای سمپاشی کاسپین

 • آماده اعزام تیم های سمپاشی به صورت 24 ساعته
 • استفاده از سموم سازگار با محیط زیست
 • روش های بهداشتی کنترل آفات
 • استفاده از سموم با کیفیت و معتبر ایرانی و خارجی
 • استفاده از سموم بدون بو برای حفاظت از سلامتی مشتریان
 • پرسنل متخصص و متبحر و حرفه ای
 • اجرای نکات ایمنی قبل و بعد از انجام سمپاشی
 • اعزام نیرو کمتر از 2 ساعت در تهران
 • سمپاشی همراه با ضمانت نامه کتبی

با بیش از 20 سال تجربه ، آرامش شما را با ایجاد محیطی بدون آفات تضمین می کنیم ...

ضمانت!!! ما در سمپاشی کاسپین بعد از انجام سمپاشی ، ضمانت نامه کتبی به شما خواهیم داد و کار ما گارانتی به مدت 6 ماه دارد.همچنین به روزترین تجهیزات و وسایل سمپاشی در سمپاشی کاسپین موجود است و در هربار استفاده تمامی وسایل ضدعفونی می شوند.رعایت تمامی تمهیدات بهداشتی از مهم ترین اهداف ما است.

قیمت سمپاشی به عوامل مختلفی بستگی دارد.ما در سمپاشی کاسپین تلاش کردیم تا بهترین نوع از سم ها را با مناسب ترین قیمت ارائه دهیم.همچنین کارشناسان ما در سمپاشی کاسپین با توجه به محیط و ضرورت سمپاشی و شدت سم پاشی ، سم مناسب همان محیط را استفاده می کنند و قیمت سمپاشی نیز با توجه به این موارد محاسبه می شود.

در سمپاشی کاسپین ما با استفاده از بهترین تکنیک ها و سموم اثرگذار تمام آفات و قارچ های احتمالی در محیط را نیز در کنار حیوانات و حشرات موذی از بین خواهیم برد.

سمپاشی، فرآیندی است که در مدیریت بهداشتی محیط، مورد استفاده قرار می گیرد تا تأثیر آنها بر محیط زیست را به حداقل برساند. بسیاری از آفات، هنگامی که در مکان ‌هایی مانند خانه ‌ها و فروشگاه ها یا محیط‌ های آماده‌ سازی غذا حضور دارند، برای سلامت انسان خطر ایجاد می‌کنند. مهم است جایگاه آنها را در زنجیره‌ های غذایی و زیستگاه‌ های وسیع‌ تر در نظر بگیریم. به همین دلیل است برخی از جمعیت ‌های آفات، کنترل می‌ شوند. به جای اینکه فقط حذف گردند.

کارشناسان سمپاشی

کارشناسان سمپاشی منازل و محیط های اداری، متخصصانی هستند که وظیفه پیدا کردن و اجرای بهترین راه حل ها برای حذف یا کنترل جمعیت آفات را دارند تا طیف وسیعی از محیط ها را ایمن کنند. به دلیل آسیب ‌های احتمالی که استفاده نادرست از روش‌های کنترل آفات می‌تواند ایجاد کند، لازم است تا شرکت های سمپاشی حرفه ای را انتخاب کنید. آنها تجهیزات یا محصولات مورد نیاز برای کنترل آفات را در اختیار داشته و تجربه‌های مناسب را دارند. گروه سمپاشی کاسپین، یکی از بهترین شرکت های فعال در این زمینه است.

انواع آفات منازل

انواع مختلفی از آفات وجود دارد که نیاز به اقدامات کامل کنترل آفات دارند. هجوم حشرات شایع ترین مسائل کنترل آفات در اماکن خانگی و تجاری است. به خصوص که بیشتر گونه ها آنقدر کوچک هستند و زمان زیادی طول می کشد تا متوجه وقوع یک آلودگی جدی شوید.

آفات رایج حشرات شامل مورچه ها، سوسک ها، ساس ها، کک ها و زنبورها یا زنبورها هستند. در حالی که موش‌ ها یکی از رایج ‌ترین آفات هستند، گاهی اوقات، سمپاشی به ویژه سمپاشی موش را برای مقابله با آن ها به ویژه در مشاغل غذایی یا پذیرایی، الزامی می کند.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی منازل و ادارات خود را به ما بسپارید!

خدمات کنترل آفات از روش‌های مختلفی برای مقابله با هجوم‌ ها استفاده می‌کنند. اما این روش ‌ها را می ‌توان به سه نوع اصلی مدیریت آفات دسته ‌بندی کرد.

دفع آفات فیزیکی

قبل از نیاز به سمپاشی منازل کنترل فیزیکی آفات، شامل به دام انداختن و یا حذف آنها از محیط است. همچنین ممکن است شامل ایجاد موانع فیزیکی و مکان‌های ضد آفات، برای جلوگیری از بازگشت یا ورود آنها در وهله اول باشد. نمونه‌های متداول کنترل فیزیکی آفات شامل برداشتن یا از بین بردن لانه‌ها، مسدود کردن سوراخ ‌ها، پنجره ‌ها یا در ها می باشد. روش ‌های کنترل دما برای از بین بردن آفات، یا گذاشتن تله برای گرفتن آنها و سپس حذف آنها از منطقه نیز از دیگر تکنیک های لازم است.

در حالت کلی، وقتی صحبت از بهداشت در منازل، مشاغل خرده ‌فروشی یا مهمان‌ نوازی می‌شود، بهترین راه برای جلوگیری از آفات این است که اطمینان حاصل شود، غذا در ظروف در بسته در مکان ‌هایی مناسب نگهداری می‌ شود.

این باعث می شود آنها به راحتی برای هر نوع آفت، قابل دسترسی نیست. اغلب بوی محصولات غذایی است که در وهله اول آفات را به خود جذب می کند، بنابراین مهم است مطمئن شوید همه چیز بسته شده است تا هیچ بویی در فضا پخش نشود.

همچنین می‌توانید با مسدود کردن سوراخ ‌های داخل ساختمان با مواد مقاوم در برابر جویدن و همچنین نصب پرده ‌های مناسب بر روی درب ‌ها و پنجره ‌هایی که به طور مرتب باز می‌ شوند، از جوندگان جلوگیری کنید.

قیمت سمپاشی ادارات

اگر به دنبال خرید سم مناسب جهت فضای اداری خود هستید و قیمت سمپاشی ادارات مد نظر شماست، لازم است در خصوص انواع آنها نیز اطلاعاتی را کسب نمایید. کنترل آفات و سموم شیمیایی ممکن است یک روش موثر برای کنترل آفات باشند، اما در مورد اثرات زیست محیطی نیز بدترین روش هستند.

کنترل فیزیکی آفات ممکن است مدت زمان بیشتری طول بکشد تا به طور مؤثر کامل شود. اما تأثیر ماندگاری بر محیط ندارد. همچنین تهدیدی برای هیچ موجود زنده دیگری نخواهند بود. کاری که روش ‌های کنترل شیمیایی آفات می ‌توانند انجام دهند.

به طور معمول مشاغل غذایی، اگر از دستورالعمل های بهداشتی مناسب پیروی کرده و محل کسب و کار خود را تمیز نگه دارند، نباید با مشکلات جدی آفات دست و پنجه نرم کنند. اما اگر مشکلی با آفات ایجاد شد، اقدام سریع و درخواست یک تکنسین کنترل آفات ماهر، بهترین راه برای مقابله موثر با مشکل است. در این خصوص، کارشناسان مجرب کاسپین، شما را یاری می کنند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت سمپاشی

از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت سمپاشی موثر است، مساحتی است که قرار است سمپاشی شود. روش محاسبه هزینه استفاده از آفت کش ها در منازل یا ادارات، بر حس متراز در هر یکصد متر مربع است. از سویی دیگر، نوع محیط نیز موثر است.

برای استفاده از سم در محیط هایی همچون رستوران ها، قیمت می تواند در مقایسه با محیط های درمانی و یا انبارها متفاوت باشد. اجرت کارگر و نوع سم مورد استفاده، می تواند در قیمت نهایی تاثیر بگذارد. همچنین، حشرات خانگی مد نظر در دفع آفات، قیمت را دستخوش خود قرار می دهد.

حذف هر حشره، نیاز به سم مخصوص به خود دارد که هر یک، هزینه خرید متفاوتی را شامل می شود. همچنین، برای حذف برخی از حشرات، نیاز است تا به صورت چند دوره سمپاشی صورت گیرد. هنگامی که برنامه آفت کشی مانند سمپاشی ساس دارید باید در نظر داشته باشید، هزینه های آن در منازل و شرکت ها متفاوت است. هزینه های ایاب و ذهاب و سم پاشی محیط باز منازل می تواند در قیمت نهایی نقش داشته باشد.

بهترین زمان برای سم پاشی خانه و ساختمان ها

هنگامی که حشرات و آفات را مشاهده می کنید، لازم است برای سم پاشی اقدام نمایید. حذف و نابودی آفات در کوتاه ترین زمان و با قیمت مناسب، از جمله خدماتی است که شرکت های معتبر خدمات سمپاشی ارائه می کنند.

می توانید با کارشناسان شرکت کاسپین در تماس بوده و دفع آفات منزل و شرکت خود را به ایشان بسپارید. کارشناسان کاسپین، به خوبی می دانند که نوع سم مناسب و دوز استاندارد برای نوع حشره را در نظر گرفته و برای حذف آنها اقدام نمایند. این را باید افزود، به طور معمول، بهترین زمان برای سم پاشی خانه و ساختمان، اردیبهشت ماه است. زیرا در این فصل از سال، حشرات تخمگذای و تکثیر می کنند.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی منازل در تهران

حشرات در محیط داخلی منازل، می توانند در طول سال مشکلاتی ایجاد کنند. ممکن است حشرات در دیوارها و زیر وسایل شما زندگی کنند یا اگر از باغبانی در داخل خانه لذت می برید، از گیاهان خانگی تغذیه نمایند.. سمپاشی، روشی موثر برای درمان هجوم حشرات در خانه هستند.

حشره کش های طبیعی یا غیر سمی می توانند با خیال راحت، مشکل حشرات را از بین ببرند. بدون اینکه گیاهان، حیوانات خانگی یا خانواده شما را در معرض محصولات شیمیایی قوی قرار دهند. انتخاب بهترین سم برای منازل، به محل هجوم یا نقطه ورود حشرات  بستگی دارد.

این را باید در نظر داشت هر سمپاشی، نمی تواند روی تمامی انواع حشرات موثر باشد. اگر در مورد نوع حشره مطمئن نیستید، ممکن است لازم باشد تا از فرمول سم در طیف گسترده‌ ای استفاده کنید که گونه ‌های مختلف را پوشش می‌ دهد.

انواع آفت کش ها و سموم

برای انتخاب بهترین آفت کش برای خانه خود، مهم است تا در مورد مزایای فرمول های آلی در مقابل شیمیایی فکر کنید. مشخص نمایید کدام حشرات را از بین خواهید برد، شکل یا نحوه کاربرد سموم، میزان ایمن بودن محصول و اینکه آیا این فرمول برای سمپاشی در منازل مناسب است یا خیر، اطلاعاتی را کسب کنید.

آفت کش ها، در اشکال مختلف از جمله پودر، اسپری، گرانول و کنسانتره وجود دارند. برخی از روش ‌های کاربردی، برای درمان فضاهای بزرگ در مقایسه با روش ‌های کوچکتر، بهتر از سایرین هستند. این نکته را در نظر داشته باشید حشرات از کجا می آیند و چه مقدار از منطقه را باید با حشره کش پاکسازی کنید.

ابزار سمپاشی

اگر راجع به ابزار سمپاشی کنکجاو هستید؛ باید بدانید که برای سمپاشی در مکان های مختلف با توجه به بزرگی و کوچکی آن مکان، باید از سمپاش متفاوتی استفاده شود. تمیز کردن لوازم سمپاشی قبل از انجام عملیات بسیار حائز اهمیت است، اگر این کار به روش صحیح انجام نشود ممکن است خسارات جبران ناپذیری به گیاهان و مزارع وارد شود. در ادامه ویدیویی از نحوه سمپاشی درختان را مشاهده می کنید.

در این ویدیو می توان متوجه شد که سمپاش مخصوص در عملیات سمپاشی مزارع باید برد قابل تغییر و بالایی داشته باشد تا نقاط بالای درختان را نیز بتوان سمپاشی نمود.

بخشی از خدمات ما در سمپاشی کاسپین

انواع خدمات شرکت سمپاشی برای از بین بردن حشرات

انواع آفاتی که یک حشره کش از بین می برد، بستگی به ماده فعال محصول، تطبیق پذیری حشره کش و روش کاربرد دارد. رایج‌ ترین حشرات  عبارتند از مورچه‌ها، سوسک‌ها، جیرجیرک‌ها، مگس‌های تخلیه، گوش‌ها، ماهی نقره‌ای و زنبورها محسوب می شوند. شرکت سمپاشی، خدمات مناسبی را برای از بین بردن این حشرات ارائه خواهد داد.

در برخی از مواقع، آفت کش ها، گونه های مختلف حشره را از بین می برند، اما آنها این کار را با مواد فعال شیمیایی قوی انجام می دهند که می تواند به خانواده و حیوانات خانگی شما آسیب برساند. اگر بتوانید حشرات وارد شده به خانه خود را شناسایی کنید، می توانید یک حشره کش ایمن، برای درمان آلودگی پیدا کنید.

در حالت کلی، آفت کش ها، از مواد طبیعی یا شیمیایی تشکیل شده اند که حشرات مهاجم را می کشند و حملات بعدی خانه را دفع می کنند. ترکیبات حشره کش طبیعی، شامل روغن چریش، روغن نعناع فلفلی، پیرترین، عصاره سدر، سیترونلا و سایر روغن های ضروری است.

این مواد به اندازه مواد موجود در حشره کش های شیمیایی قوی یا ماندگار نیستند، اما برای استفاده در داخل خانه بهتر هستند. زیرا معمولاً برای انسان و سایر پستانداران غیرسمی هستند. ترکیبات آفت کش شیمیایی شامل فیپرونیل، هیدرومتیلنون، ​​ایندوکساکارب، ایمیداکلوپرید، آسفات، کارباریل و اسید بوریک است.

حشره کش هایی که حاوی هر یک از این مواد فعال هستند، معمولاً برای از بین بردن طیف گسترده ای از گونه های حشرات ساخته می شوند. اگرچه می توانند برای انسان ها، حیوانات خانگی و حیوانات در فضای باز و در اطراف خانه شما زندگی می کنند مضر باشند.

سمپاشی سوسک

یکی از رایج ترین آفات، سوسک ها هستند و به طور معمول، منازل را مورد حمله خود قرار می دهند.  این حشرات، به طور معمول در موقعیت هایی وجود دارند که غذا تهیه شده و بهداشت به درستی انجام نمی شود. آنها می توانند ظروف را آلوده کرده و بویی نامطبوع به جا بگذارند. آلرژن های تولید شده توسط سوسک ممکن است باعث احتقان، عطسه و آبریزش چشم و همچنین التهاب نایژه (آسم) شود. برای رفع این آلودگی و سمپاشی سوسک ها در منازل و ادارات ، می توانید از خدمات سمپاشی کاسپین بهره ببرید.

سمپاشی موش

جوندگان می توانند ناقل انواع بیماری های به انسان باشند. اگر مشکوک هستید که در خانه خود موش دارید، نگران نباشید، راه های زیادی وجود دارد. می توانید نه تنها از ورود موش ها به خانه خود جلوگیری کنید، بلکه از شر آنها خلاص شوید.

موش های خانگی (Mus musculus) رایج ترین جوندگان در خانه ها هستند. موش های خانگی بیش از هر جونده دیگری به غذا و ساختمان خسارت وارد می کنند. این نوع از موش ها، در اندازه ای کوچک بوده و می تواند باعث آلودگی محیط و مواد غذایی شود. سمپاشی محیط، می تواند به شما کمک کند تا آنها را حذف کنید.

سمپاشی مورچه

شاید شما نیز در خانه خود مورچه های بسیار کوچک به رنگ های زرد، برنز و یا قهوه ای روشن را دیده باشید. به این گونه مورچه ی دزد می گویند که بیشتر در آشپزخانه ها دیده می شوند و تنها راه از بین رفتن کلونی های این مورچه های مزاحم استفاده از سمپاشی مورچه است.

سمپاشی ساس

کنترل ساس ها با پیروی از رویکرد مدیریت یکپارچه آفات که شامل تاکتیک های متعددی مانند اقدامات پیشگیرانه، بهداشت و مواد شیمیایی، بخار یا حرارت اعمال شده در مکان های مورد نظر است، به بهترین وجه به دست می آید.

ساس ها، آفاتی چالش برانگیز برای کنترل هستند. آنها در بسیاری از مکان های کوچک پنهان می شوند، بنابراین بازرسی و سمپاشی باید کامل باشد. در بیشتر موارد، عاقلانه است که از خدمات یک شرکت کنترل آفات حرفه ای استفاده کنید. شرکت سم پاشی کاسپین، به سادگی از مساله را حل خواهد کرد.

شرکت ‌های با تجربه می ‌دانند کجا به دنبال ساس بگردند و مجموعه‌ ای از ابزارهای مدیریتی را در اختیار دارند. امکان دسترسی برای بازرسی و درمان ضروری است و درهم و برهمی اضافی باید توسط ساکنان حذف شود. در برخی موارد، تشک های آلوده باید دور ریخته شوند. از آنجایی که ساس ها می توانند در سراسر ساختمان پراکنده شوند، ممکن است لازم باشد اتاق ها و آپارتمان های مجاور نیز بررسی شوند.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

بهترین شرکت سمپاشی در تهران

در تمامی فصول سال، می توانید برای انجام سم پاشی محل کار و یا منزل خود، با کاسپین تماس بگیرید. می توان گفت که این شرکت به دلیل برخورداری از تجهیزات مناسب، تخصص لازم و تجربه ای دیرینه در این خصوص، به عنوان یکی از بهترین شرکت سمپاشی در تهران، محسوب می شود.

سمپاشی ادارات در تهران

این امکان را دارید تا از طریق کارشناسان سمپاشی کاسپین، برای سم پاشی ادارات در تهران اقدام کرده و در کوتاه ترین زمان، از شر انواع آفات همچون، سوسک، ساس، موریانه، موش و دیگر موارد مشابه، خلاص شوید.

سمپاشی کاسپین

سوالات متداول

 • آیا سمپاشی فقط یک نوع از آفات را از بین می برد؟

در سمپاشی کاسپین ما با استفاده از بهترین تکنیک ها و سموم اثرگذار تمام آفات و قارچ های احتمالی در محیط را نیز در کنار حیوانات و حشرات موذی از بین خواهیم برد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۷ از ۵
از مجموع ۹ رای

6 پاسخ

 1. با سلام و وقت بخیر. شما سمپاشی مورچه هم انجام میدید؟ هزینش حدودا چقدر میشه؟

  1. سلام و درود
   برای اینکه از قیمت سمپاشی سوسک و مورچه با خبر شوید و اطلاعات لازم را به دست آورید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 09106682600

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *