سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی موش | از بین بردن موش ها | هزینه تله موش

دو نفر در حال سمپاشی کارتن های یک انبار

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

extermination-2

مزایای سمپاشی کاسپین

 • آماده اعزام تیم های سمپاشی به صورت 24 ساعته
 • استفاده از سموم سازگار با محیط زیست
 • روش های بهداشتی کنترل آفات
 • استفاده از سموم با کیفیت و معتبر ایرانی و خارجی
 • استفاده از سموم بدون بو برای حفاظت از سلامتی مشتریان
 • پرسنل متخصص و متبحر و حرفه ای
 • اجرای نکات ایمنی قبل و بعد از انجام سمپاشی
 • اعزام نیرو کمتر از 2 ساعت در تهران
 • سمپاشی همراه با ضمانت نامه کتبی

با بیش از 20 سال تجربه ، آرامش شما را با ایجاد محیطی بدون آفات تضمین می کنیم ...

ضمانت!!! ما در سمپاشی کاسپین بعد از انجام سمپاشی ، ضمانت نامه کتبی به شما خواهیم داد و کار ما گارانتی به مدت 6 ماه دارد.همچنین به روزترین تجهیزات و وسایل سمپاشی در سمپاشی کاسپین موجود است و در هربار استفاده تمامی وسایل ضدعفونی می شوند.رعایت تمامی تمهیدات بهداشتی از مهم ترین اهداف ما است.

قیمت سمپاشی به عوامل مختلفی بستگی دارد.ما در سمپاشی کاسپین تلاش کردیم تا بهترین نوع از سم ها را با مناسب ترین قیمت ارائه دهیم.همچنین کارشناسان ما در سمپاشی کاسپین با توجه به محیط و ضرورت سمپاشی و شدت سم پاشی ، سم مناسب همان محیط را استفاده می کنند و قیمت سمپاشی نیز با توجه به این موارد محاسبه می شود.

در سمپاشی کاسپین ما با استفاده از بهترین تکنیک ها و سموم اثرگذار تمام آفات و قارچ های احتمالی در محیط را نیز در کنار حیوانات و حشرات موذی از بین خواهیم برد.

سمپاشی موش، فرایندی برای از بین بردن این جانوران موذی است. موش ها منبع انتقال آلودگی به انسان ها هستند. علاوه بر این ممکن است خسارات های مالی را به انسان تحمیل کنند. از این جهت با تله گذاری مناسب، آن ها را از محل زندگی خود دور کنید. البته سمپاشی نیز تاثیر مثبتی در از بین بردن موش ها دارد. به همین دلیل به منظور سمپاشی موش در تهران با مناسب ترین قیمت، با شرکت کاسپین تماس بگیرید.

خدمات سمپاشی موش

موش ها، موجودات آزار دهنده ای هستند که در تمام شهرها یافت می شوند. امروزه به دلیل شرایط اقلیمی، تعداد موش ها در شهر های بزرگ افزایش یافته است. از این جهت بسیاری از آن ها برای پیدا کردن غذا وارد منازل انسان ها می شوند. این جانوران می توانند بیماری های مختلفی را به انسان منتقل کنند. به همین دلیل امروزه نیاز به سمپاشی و کشتن موش ها به چشم می خورد. کشتن موش ها با روش های متعددی انجام می شود و نیاز به نیروی متخصص دارد.

البته سمپاشی موش ها موجب ایجاد بوی نامطبوعی می شود. از این جهت بسیاری از شرکت های سمپاشی از تکنولوژی نانو استفاده می کنند. این امر موش ها را بدون ایجاد بوی نامطبوع از محیط زندگی شما دور می کند. برای انجام فرایند سمپاشی، ابتدا باید تله گذاری کرد. موش با گیر افتادن در تله، سم مورد نظر را می خورد. این سم، آب بدن موش را جذب می کند و با مسدود کردن روده، موش را می کشد.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

شرکت سمپاشی موش در تهران

امروزه شرکت های متعددی در زمینه سمپاشی مانند سمپاشی سوسک و سمپاشی موش فعالیت می کنند. هر شرکت روش مخصوصی برای از بین بردن موش ها دارد. اما اغلب آن ها از انواع سم استفاده می کنند. در برخی موارد سمپاشی با استفاده از سموم مایع و گاز انجام می گیرد. اکثر شرکت های سمپاشی در تهران، خوراکی های مورد علاقه موش را به سم آغشته می کنند. بدین ترتیب سموم به راحتی وارد معده موش ها می شوند. روش دیگر مسموم کردن موش، استفاده از سم های پودری است. این روش جدید ترین روش شرکت های سمپاشی است. در این روش، مسیر حرکت موش به سم های پودری آغشته می شود.

بدین ترتیب اجزای بدن موش آلوده شده و موش با لیسیدن دست و پای خود، مسموم خواهد شد. سموم گازی نیز برای از بین بردن موش های صحرایی استفاده می شوند. از مهم ترین نکاتی که در هنگام سمپاشی باید در نظر بگیرید، تعیین محل زندگی موش در منزل شما است. موش ها اغلب در قسمت های زیرین منازل نظیر پارکینگ و زیر زمین زندگی می کنند. از این جهت سمپاشی این مناطق در اولویت قرار می گیرد.

قیمت سمپاشی موش
قیمت سمپاشی موش

قیمت سمپاشی موش چقدر است؟

همان طور که عنوان شد، سمپاشی موش نیاز به تخصص دارد. از این جهت برای از بین بردن این جانوران، باید از شرکت های سمپاشی کمک بگیرید. این شرکت ها با استفاده از روش های اصولی، سمپاشی این جوندگان را انجام می دهند. قیمت سمپاشی منازل به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از فاکتور های تعیین کننده قیمت سمپاشی، متراژ منزل است. مسلماً هر چقدر که منزل شما بزرگ تر باشد، نیاز به تله گذاری های بیشتری دارد. از این جهت قیمت سمپاشی آن نیز بیشتر می شود. نوع سم بکار رفته نیز در تعیین قیمت سمپاشی موثر است.

برخی از شرکت های سمپاشی، قیمت خدمات خود را با توجه به تراکم موش ها تعیین می کنند. از این جهت هرچه تعداد موش ها بیشتر باشد، قیمت سمپاشی افزایش می یابد. در آپارتمان های مسکونی، تعداد طبقات نیز از عوامل موثر در قیمت سمپاشی به حساب می آیند. به طور کلی خدمات سمپاشی موش از ۳۰۰ هزار تومان آغاز می شود. در برخی شرایط هزینه سمپاشی تا ۱ میلیون تومان نیز افزایش می یابد.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

بهترین سم موش چیست؟

سم های موش برخلاف سم های استفاده شده در سمپاشی ساس بسیار قوی، می توانند سلامت ساکنین را به خطر بیندازند. از این جهت انتخاب بهترین نوع سم را به شرکت های متخصص بسپارید. سم های مخصوص موش به دو دسته شامل سم های چند دوز و سم های حاد تقسیم می شوند. این سم ها متناسب با تعداد موش ها انتخاب خواهند شد. فسفر دوزنگ یکی از قوی ترین سم های از بین برنده موش است. وارفارین ها و راکومین ها نیز از دیگر سم های مخصوص سمپاشی موش هستند. این سم ها در دسته سم های آنتی کواگولانت قرار می گیرند.

البته سم های دیگری نیز برای از بین بردن این جانوران موذی وجود دارد که در بین آن ها، سیانور شناخته شده تر است. کلروپیکرین و متیل بروماید، از انواع سم های گازی هستند. بهتر است از این سم ها در سوراخ های عمیق استفاده شود. توجه داشته باشید که زمان سمپاشی اهمیت بسیار زیادی دارد. دلیل این امر تکثیر سریع موش ها است. از این جهت به محض مشاهده یک موش یا شنیدن صدای آن، به دنبال شرکت سمپاشی باشید.

روش های مبارزه با موش ها
روش های مبارزه با موش ها

روش های مبارزه و از بین بردن موش ها

برای این که بتوانید موش های محل سکونت خود را از بین ببرید، باید با نوع آن ها آشنا شوید. در واقع نخستین گام برای مبارزه با این جوندگان، تشخیص نوع آن هه است. اگر نوع موش ها را تشخیص ندهید، نمی توانید سم مخصوص آن ها را خریداری کنید؛ زیرا که هر نوع موش، نیاز به سم خاصی دارد. پس از آن می توانید از روش های مبارزه با جوندگان استفاده کنید. نخستین روش، زنده گیری نام دارد. در این روش موش را با ترفند خاصی به سمت یک قفس هدایت کنید. پس از این که موش در قفس زندانی شد، آن را از منزل خارج کنید.

در این روش موش ها را حداقل 3 کیلومتر دورتر از منزل خود رها کنید. استفاده از انواع تله های موش، راهکار بعدی از بین بردن آن ها است. در برخی موارد روش های ذکر شده کارایی ندارند. در این شرایط می توانید از سموم شیمیایی یا سمپاشی موش استفاده کنید. سموم شیمیایی سلامتی انسان را تهدید می کنند. از این جهت به صورت خودسرانه از آن ها استفاده نکنید. استفاده از امواج مافوق صوت و انواع دور کننده ها از دیگر راهکار های از بین بردن موش ها است. همچنین می توانید از حیوانات شکارچی موش، استفاده کنید.

تله گذاری برای موش ها
تله گذاری برای موش ها

روش های تله گذاری برای موش ها

تله گذاری، از روش های قدیمی از بین بردن موش ها است. از این روش برای به دام انداختن سایر جانوران نظیر مار نیز استفاده می شود. امروزه تله های گوناگونی برای موش ها طراحی شده اند. رایج ترین نوع تله ها، تله های کشنده هستند. هنگامی که موش در این تله ها قرار می گیرد، میله آن موش را اسیر کرده و آن را از بین می برد. البته امروزه تله های دیگری نیز استفاده می شوند. تله های چسبی، از دیگر انواع تله ها هستند که موش را زنده گیری می کنند.

اگر تعداد موش ها کم باشد، استفاده از تله گذاری مقرون به صرفه تر خواهد بود. برای به دام انداختن موش ها، بهتر است از چند تله متفاوت استفاده کنید. همچنین در هر تله از یک طعمه خاص استفاده کنید. از آنجایی که موش ها، جوندگان باهوشی هستند، هر چند وقت یکبار مکان تله ها را تغییر دهید. در برخی موارد ممکن است ضامن تله به درستی کار نکند. در این شرایط از طعمه های چسبناک نظیر کره بادام زمینی یا شیره انگور استفاده کنید.

بخشی از خدمات ما در سمپاشی کاسپین

آشنایی با انواع موش ها

قبل از آنکه برای سمپاشی موش اقدام کنید بهتر است با انواع موش ها آشنا شوید. موش ها از جمله پستاندارانی هستند که در تمام قسمت های خشک زمین زندگی می کنند. این حیوانات در راسته جوندگان قرار می گیرند. اصلی ترین ویژگی جوندگان، یک جفت دندان بزرگ در قسمت جلویی فک آن ها است. رشد این دندان ها متوقف نمی شود. از این جهت موش ها با جویدن خوراکی های سخت، آن ها را کوتاه و تیز نگه می دارند. اگر دندان های جوندگان بیش از اندازه بلند شوند، نمی توانند غذا بخورند. از این جهت موش ها با جویدن وسایل مختلف طول دندان های خود را ثابت نگه می دارند.

این جوندگان موذی اغلب در شب فعالیت می کنند. همچنین بیشتر در محیط های تاریک زندگی می کنند. ورود موش ها به محل زندگی انسان ها، مشکلات متعددی را ایجاد کرد. موش ها می توانند کابل های برق ساختمان را بجوند و موجب بروز آتش سوزی شوند. از این جهت دور کردن آن ها از محل زندگی، امری ضروری است. همان طور که عنوان شد، نخستین گام برای مبارزه با موش ها، شناخت انواع آن ها است. در ادامه سه مدل از رایج ترین موش های اهلی را معرفی می کنیم.

موش های خانگی

رایج ترین موش هایی که در محل زندگی انسان ها دیده می شوند، موش های خانگی هستند. موش های خانگی ابعاد نسبتاً کوچکی نسبت به دیگر موش ها دارند. طول بدن آن ها حداقل 6 سانتی متر و حداکثر 12 سانتی متر است. بزرگ ترین گونه آن ها، حدود ۳۰ گرم وزن دارد. رنگ موش های خانگی، مایل به خاکستری است. آن ها دمی به اندازه طول سر و بدنشان دارند. چشمان درشت و لاله گوش بزرگ، از دیگر ویژگی های ظاهری آن ها است.

این موش ها به راحتی با تله گذاری از بین می روند. این موش ها وزن کمی دارند و تله های چسبی برای آن ها کاربردی تر است. برای طعمه موش های خانگی بهتر است از دانه میوه ها و سبزی ها استفاده کنید. دلیل این امر، گیاهخوار بودن این نوع از موش ها است. شایان ذکر است که این موش ها، تمایلی به حفاری ندارند. از این جهت سوراخ های ریز را به عنوان محل زندگی انتخاب می کنند.

روش سمپاشی موش خانگی

اگر کنکجاو هستید که با یکی از روش های غیرشیمیایی سمپاشی موش آشنا شوید ویدیو زیر را تا انتها ببینید.

در ویدیوی بالا روش تهیه یکی از سموم خانگی برای از بین بردن موش را مشاهده کردید. در این روش یک کاسه جوش شیرین و یک کاسه پودر قند را با یک کاسه آرد مخلوط کرده و در محل رفت و آمد موش قرار می دهیم. موش به علت وجود پودر قند به این مخلوط جذب می شود؛ و پس از خوردن آن در درون معده موش گاز دی اکسید کربن تولید شده و باعث پارگی سیستم گوارشی موش و در نهایت مرگ این جانور موذی می شود.

موش های انباری
موش های انباری

موش های انباری

احتمالا تاکنون موش های انباری را در جوی ها سطح شهر دیده اید. این موش ها با عنوان موش های کشتی نیز شناخته می شوند؛ زیرا که با کشتی ها وارد ایران شده اند. موش های انباری وزنی معادل ۴۰۰ گرم دارند. همچنین طول بدن آن ها به ۲۶ سانتی متر می رسد. از این جهت گرفتن آن ها با تله گذاری، امکان پذیر نیست. رنگ موش های انباری، قهوه ای است. به همین دلیل با عنوان موش های قهوه ای نیز شناخته می شوند.

این موش ها علاوه بر گیاهان، از گوشت نیز تغذیه می کنند. در برخی موارد ممکن است به نوزاد انسان نیز حمله کنند. موش های انباری علاقه زیادی به آب دارند. از این جهت در کنار جوی ها و در محیط های مرطوب زندگی می کنند. زباله ها و فاضلاب ها، محل زندگی دائمی موش های انباری هستند. بهترین روش از بین بردن این موش ها، استفاده از سموم شیمیایی یا همان سمپاشی موش است.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

موش های سقفی

موش های سقفی، نوع دیگر موش ها هستند که همراه انسان ها زندگی می کنند. موش های سقفی به دلیل رنگ بسیار تیره، به موش های سیاه معروف هستند. از ویژگی های بارز آن ها می توان به دم بسیار بلندشان اشاره کرد. دم موش های سقفی از کل طول بدنشان، بزرگتر است. این موش ها با نام موش های صحرایی نیز شناخته می شوند.

طول بدن آن ها حداکثر ۱۷ سانتی متر است. همچنین وزنی معادل ۱۰۰ گرم دارند. این موش ها از موش های انباری، کوچک تر هستند و از بین بردن آن ها راحت تر است. موش های سقفی نسبت به دما حساس هستند. از این جهت اغلب در قسمت های بالایی ساختمان ها زندگی می کنند. این نوع موش به ارتفاعات علاقه بسیار زیادی دارد و به سرعت از دیوار بالا می روند.

سموم کشنده برای موش ها
سموم کشنده برای موش ها

انواع سموم کشنده برای موش ها

سموم شیمیایی برای از بین بردن و سمپاشی موش ها به دو دسته کلی تقسیم می شوند، دسته نخست سموم حاد یا تک دوز هستند. این سموم را در مطالب پیشین معرفی کردیم. نام دیگر سموم حاد، سموم سریع الاثر است. بدین معنی که پس از بلع این سموم، موش به سرعت می میرد. این سموم خطرناک هستند و برای استفاده خانگی کاربرد ندارد. دسته بعدی، سموم گوارشی یا تاخیری هستند. این سم ها به طور مستقیم بر سیستم گوارش موش ها تاثیر می گذارند. از این جهت با عنوان سم های ضد انعقادی نیز شناخته می شوند.

هنگامی که موش، طعمه آغشته به سموم گوارشی را می خورد، دچار خونریزی داخلی می شود. در واقع سم های گوارشی، احساس تشنگی را در موش ها افزایش می دهند. به همین دلیل، موش ها پس از خوردن طعمه، به دنبال آب می گردند. در صورتی موش ها آب بخورند، سموم گوارشی وارد روده خواهند شد و موش ها زودتر از بین می روند. اگر موش به آب دسترسی نداشته باشد، سموم قسمت انتهایی روده را مسدود می کنند. از این جهت موش دچار خونریزی داخلی می شود.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

بهترین زمان برای سمپاشی موش ها

برای این که سمپاشی موش را در بهترین زمان انجام دهید، باید با فصل جفت گیری آن ها آشنا باشید. در فصل جفت گیری تعداد موش ها چندین برابر می شود. از این جهت باید قبل از زمان جفت گیری، موش های محل زندگی خود را از بین ببرید. ابتدای فصول پاییز و بهار، زمان جفت گیری موش ها است. از این جهت قبل از آغاز این فصل ها، موش ها را طعمه کنید. در واقع فصل و پاییز و بهار، بهترین زمان برای سمپاشی هستند.شما می توانید براس داشتن یک سمپاشی مطمئن و استاندارد به سمپاشی کاسپین مراجعه کنید.

سمپاشی کاسپین

سوالات متداول

بهترین موقع برای سمپاشی موش ها چه زمانی است؟

برای این که سمپاشی موش را در بهترین زمان انجام دهید، باید با فصل جفت گیری آن ها آشنا باشید. در فصل جفت گیری تعداد موش ها چندین برابر می شود. از این جهت باید قبل از زمان جفت گیری، موش های محل زندگی خود را از بین ببرید. ابتدای فصول پاییز و بهار، زمان جفت گیری موش ها است. از این جهت قبل از آغاز این فصل ها، موش ها را طعمه کنید. در واقع فصل و پاییز و بهار، بهترین زمان برای سمپاشی هستند

انواع موش ها به چند دسته تقسیم می شوند؟

موش ها به دسته های مختلفی همچون موش های خانگی، موش های انباری و موش های سقفی تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی های خاص خودشان را دارند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۸ از ۵
از مجموع ۴ رای

22 پاسخ

 1. قیمت سمپاشی موش رو برای ادارات میشه لطف کنید؟ حدودا 5 طبقه بخواد سمپاشی بشه هزینه چه میزان میشه؟

  1. سلام و درود
   برای اینکه از قیمت سمپاشی موش با خبر شوید و اطلاعات لازم را به دست آورید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 09106682600

 2. سلام. سمپاشی واقعا برای از بین بردن موش های انباری کارساز هست؟ بعد از سمپاشی چه کارهایی باید انجام داد که دیگه موش نبینیم؟

  1. سلام و درود
   مطمئنا سمپاشی برای از بین بردن انواع موش ها مفید است. بعد از سمپاشی می توانید برای جلوگیری از هجوم دوباره موش ها، از همکاران ما کمک بگیرید. همچنین رعایت برخی نکات مانند رسیدگی به بهداشت می تواند از هجوم موش ها تا حد زیادی جلوگیری کند.

 3. سلام. ما از سقف شیروانی خونمون صدای جویدن میاد. بنظر شما موریانه هست یا موش؟ ممنون میشم شرایط هماهنگی برای سمپاشی رو هم بهم بگید.

  1. سلام و درود. شما باید با مشاوران متخصص ما تماس بگیرید؛ اما احتمالا در سقف خانه ی شما موش وجود دارد که باید ابتدا بررسی شده و در صورت صحت این قضیه عملیات سمپاشی رو انجام بدیم.

 4. سلام وقت بخیر
  ما خونمون از وقتی هوا گرم شده پره سوسک شده
  سمپاشی سوسک هم انجام میدید

  1. سلام و وقت بخیر
   بله تیم ما سمپاشی سوسک هم انجام می دهد. برای مشاوره و هماهنگی های لازم با شماره های 09106682600 – 09378505613 در ارتباط باشید.

  1. سلام و درود
   ما در سمپاشی کاسپین ، هر ساعت از شبانه روز برای تهران در کمتر از دو ساعت نیرو اعزام خواهیم کرد . برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و هماهنگی های بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 09106682600 – 09378505613 در ارتباط باشید.

  1. سلام و درود. بله تیم ما با انتخاب سم مناسب در سمپاشی هم باعث از بین رفتن صد در صدی موش ها و هم باعث جذب بوی بد لاشه ی موش می شود و در صورت پیدا نشدن لاشه مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

  1. بله صد در صد. سمپاشی سوسک یکی از خدمات شرکت سمپاشی کاسپین است و از بین رفتن سوسک ها با توجه به نوع سم انتخابی در لحظه انجام میشه. برای اطلاعات بیشتر روی لینک کلیک کنید.

 5. سلام
  من یک گربه دارم اما باید سمپاشی موش انجام بدم مشکلی برای گربه‌ام پیش نمیاد؟

  1. سلام و درود . خیر مشکلی نخواهد بود، همکاران ما با رعایت ایمنی های لازم عملیات سمپاشی را انجام می دهند. برای اطلاع از هزینه سمپاشی موش با شماره های زیر تماس بگیرید. 09106682600 – 09378505613

  1. بستگی به شرایط دارد هم بصورت تله گذاری انجام میشود هم به وسیله سم. برای مشاوره بیشتر در مورد سمپاشی موش و اطلاع قیمت سمپاشی با شماره های داده شده تماس بگیرید. 09106682600 – 09378505613

  1. سلام و درود . بستگی به شرایط دارد، همکاران ما با رعایت ایمنی های لازم عملیات سمپاشی را انجام می دهند. برای مشاوره دقیق تر در مورد عملیات سمپاشی با شماره های زیر تماس بگیرید. 09106682600 – 09378505613

  1. سلام و درود . بستگی به شرایط دارد، ممکن است یکبار کافی باشد . برای مشاوره دقیق تر در مورد عملیات سمپاشی با شماره های زیر تماس بگیرید. 09106682600 – 09378505613

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *