سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی با قیمت مناسب

مردی با سمپاش دستی در دست در حال سمپاشی

آشنایی با اصول سمپاشی آپارتمان

بسیار شنیده و دیده ایم که خانم ها از حضور حشرات و جانوران کوچکی همچون سوسک و موش در خانه گلایه می کنند و به دنبال راهی برای پایان دادن به داستان این موجودات هستند اما چطور باید از شر این جانوران خلاصی یافت و راه های اصولی این کار چیست؟ در این مقاله قصد داریم اصول سمپاشی آپارتمان و چگونگی آن را توضیح دهیم تا با حذف حشرات از خانه ی شما آسایش و آرامش و همچنین نظم و پاکیزگی به آن بازگردد.

اصول سمپاشی منازل
سمپاشی منازل

چگونه می توان سم مناسب انتخاب کرد؟

فرآیند سمپاشی معمولا چیزی نیست که کودکان و حتی بزرگسالان علاقه ای به انجام آن داشته باشند چرا که دردسر زیادی جهت تخلیه منزل و حفظ سایر وسایل از مضرات سم مانند بو و گرد آن دارد و به همین جهت باید در انتخاب سم مناسب کمی دقت نظر به خرج دهیم تا لازم به انجام دوباره این کار نباشد. حال این سوال پیش می آید که چگونه می توان سم مناسبی را انتخاب کرد یا اصلا سموم چه تفاوتی در نوع با هم دارند؟

انچه در انتخاب سم و اصول سمپاشی آپارتمان باید مورد توجه واقع شود نوع حشراتی است که در خانه مشاهده می کنید به عنوان مثال یک موجود خزنده مانند مارمولک را نمی توان با سم سوسک یا موش از پا درآورد بنابراین سمی که برای یک خزنده در حشره کش وجود دارد به گونه ای عمل می کند که پس از سمپاشی لایه نازکی از سم روی زمین بماند تا بدن جانور دائما با آن در تماس باشد.

 

سمپاشی منازل و محل کار تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

در واقع باید بدانید که اینگونه نیست که بلافاصله بعد از سمپاشی دیگر اثری از حشرات در خانه باقی نماند و این فرآیند نیازمند صبر و حوصله شماست تا خانه کاملا از حشرات و جانوران پاک شود بنابراین گول تبلیغات تلوزیونی را نخورید که با یک بار افشانه حشره کش به سوسک بی نوا، نسل تمام سوسک ها تا شعاع یک کیلومتری منقرض شود!

در واقع سرعت کشتن حشره به میزانی از حشره کش یا سمی که استفاده می کنید بستگی دارد با این حال حشرات تنها در لحظه سمپاشی به میزان زیاد دفع می شوند و این به طور تقریبی در تمام حشره کش ها وجود دارد اما پس از آن سرعت دافعه سموم به سرعت کاهش پیدا می کند و اینجاست که خاصیت اصلی سوم یعنی کشتن حشره به میان می آید و یک حشره کش معمولی را از یک حشره کش قوی متمایز می‌کند.

حتی اگر سم مناسبی را برای این کار انتخاب کرده باشید باز هم چند دقیقه تا چندین ساعت طول می کشد که حشره به طور کامل نابود شود همچنین یکی دیگر از اصول سمپاشی آپارتمان که باید حتما به یاد داشته باشید این است که لازم است حشره کش یا سمی که انتخاب کرده اید را پیش از استفاده تکان دهید تا دوز یکنواختی از آن به جای جای منزل در سمپاشی منازل برسد.

چگونه می توان سم مناسب انتخاب کرد
بهترین سم حشرات

 بعد از سمپاشی آپارتمان چه نکاتی باید رعایت شود؟

اصول سمپاشی آپارتمان بسیار اهمیت دارد زیرا سموم مواد شیمیایی هستند که استنشاق و برخورد با آنها عوارض شدیدی روی بدن انسان خواهد داشت و برخی از انها در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی و رعایت نکردن نکات ایمنی می توانند برای انسان علی الخصوص گروه های حساس تهدیدی برای جان شان محسوب شوند، از این رو نکاتی که باید طی سمپاشی آپارتمان و پس از آن مد نظر قرار گیرد به اختصار توضیح داده می شود.

یکی از دلایلی که باعث می شود حشره کش کارایی لازم را بعد از انجام سمپاشی مثل سمپاشی سوسک نداشته باشد شستشوی قسمت هایی از خانه است که سمپاشی آن جا انجام شده است چرا که حشره کش از نظر حفاظت برای مدت یک تا سه ماه طراحی شده است البته جاروکشیدن و تمیز کردن سطحی ایرادی ندارد.

به عبارت دیگر نباید در 6 تا 8 هفته اول کف و لبه دیوار را تمیز کرد چرا که احتمال وجود حشرات بیشتر در این مکان ها وجود دارد.

بعد از سمپاشی مثل سمپاشی موش با صحنه های عجیبی مواجه خواهید شد که بسیار طبیعی است مثلا اگر هنگام گردگیری تعداد زیادی سوسک،مورچه یا عنکبوت از سوارخ ها و فضاهای خالی خانه خارج شدند یعنی سم به خوبی عمل کرده و این حشرات در آستانه مرگ هستند بنابراین مشاهده هجوم آفات در حال مرگ به خصوص در مناطقی مانند زیر یخچال و زیر کمدها و کابینت طبیعی است و این به معنای نفوذ حشره کش به لانه آنهاست.

بعد از اتمام دوره سمپاشی با اصول سمپاشی آپارتمان در صورتی که نکات گفته شده رعایت شوند جمعیت آفات تا 80 درصد کاهش می یابند و مابقی شان در میان گرد و غبار و شرایط زندگی نامطلوب به تدریج از بین می روند.

معمولا پس از انجام سمپاشی آپارتمان 25 دقیقه طول می کشد که سموم خشک شوند اما بعد از این زمان حین ورود به خانه بو یا غبار کمی از سم را در هوا احساس کردید باید مدت بیشتری برای خشک شدن سموم منتظر بمانید.

بعد از سمپاشی آپارتمان چه نکاتی باید رعایت شود
نکات مهم پس از سمپاشی آپارتمان

سمپاشی دارای چند مرحله است؟

اگر بخواهید با سمپاشی ساس  و … جانوران موذی منزل تان را برای همیشه از بین ببرید و دیگر آنها را در کنار میز کار یا کمد لباس بچه ها نبینید باید با اصول سمپاشی آپارتمان از مراحل انجام آن اطلاع داشته و به خوبی به آن عمل کنید که به شرح زیر است:

 1. اگر حیوان خانگی دارید، مطمئن شوید که در مکانی به دور از محدوده سمپاشی  باشد.
 2. یکی از مراحل سمپاشی آپارتمان که اهمیت زیادی دارد تمیز و مرتب بودن خانه است به گونه ای که سایر وسایل و لباس هایتان با این مواد شیمیایی برخورد نداشته باشد در غیر این صورت سم، عملکرد موثری را که باید داشته باشد نخواهد داشت.
 3. وسایلی را که نیاز به جابجایی دارند همان ابتدای کار جابجا کنید تا راحت تر بتوان به همه محل های مستعد اشراف داشت و همه جا را به خوبی سمپاشی کرد همچنین بهتر است وسایل شکننده را کناری قرار دهید.
 4. برای تاثیر حداکثری سموم، هنگام اسپری کردن محیط بیرونی خانه فاصله یک متری به سمت دیوار و یک متری بیرون از دیوار را نیز اسپری کنید چرا که حشراتی که در این منطقه وجود دارند دوز بیشتری را جذب خواهند کرد.
 5. به طور معمول برای حذف و نابودی کامل حشرات برای اکثر منازل، انجام سمپاشی داخل و بیرون خانه لازم است که دو بار در سال انجام شود اما اگر وسواس شستن کف خانه دارید باید تعداد دفعات سمپاشی آپارتمان را افزایش دهید.

 

سمپاشی آپارتمان چند مرحله است

آیا سمپاشی برای انسان مضر است؟

سموم دفع آفات و حشره کش ها مانند سایر ترکیبات شیمیایی در کنار عملکرد مفیدی که در از بین بردن حشرات و آفات و بدنبال آن پیشگیری از انواع بیماری ها دارند، در صورتی که به طور اصولی و درست استفاده نشوند یا از دستورالعمل های روی آنها پیروی نشود ممکن است اختلالاتی در سیستم بدن انسان بوجود بیاورند.

در واقع این سوال که سمپاشی برای انسان مضر است یا خیر به عوامل متعددی از جمله استفاده بیش از حد سموم، عدم شست و شوی مکان های تحت درمان با آفت کش و اطلاع رسانی ناکافی در مورد کاربردهای آفت کش بستگی دارد.

یکی از موادی که در حشره کش ها وجود دارد پیرتروئید نام دارد که گزارش هایی از تاثیرگذاری آن بر سلامت به دست آمده که نشان می دهد با استنشاق مستقیم آن علائمی چون سردرد و سرگیجه، درد و سوزش در ناحیه تنفسی و همچنین علائم گوارشی و استفراغ است همچنین برخی از آفت کش ها می توانند باعث اختلال در عملکرد هورمون های زنانه و مردانه شوند و از این طریق اثرات منفی بر تولید مثل داشته باشند به همین دلیل باید تلاش کرد که سطح آموزش در خصوص استفاده از این آفت کش ها بالا برود.

علاوه بر این صاحبان آپارتمان  باید در نظر داشته باشند که مدت قرار گرفتن در معرض سموم و همچنین میزان استفاده از آن در ایجاد چنین اثرات مضری بسیار تاثیرگذار است و اگر اصول ایمنی رعایت شود چه بسا هیچکدام از عوارض ذکر شده در اشخاص مشاهده نشود به این معنی که اگر استفاده از این مواد ضروری است فقط از مقادیر توصیه شده استفاده شود و هنگام رقیق کردن آن، حتما در فضای باز یا مکانی که سیستم تهویه مناسب دارد این کار انجام شود و هنگامی که کارتان با سموم تمام شد آن را در غیردسترس ترین نقطه قرار دهید تا برای دفعات بعدی در معرض موجود زنده نباشد و مضرات آن به حداقل برسد.

با این حال تا جایی که ممکن است طبق اصول سمپاشی آپارتمان از روش های جایگزین استفاده کنید و در صورت مسمومیت با این سموم فورا بدنیال مراقبت های پزشکی باشید.

سمپاشی منازل و محل کار تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

بعد از سمپاشی چه باید کرد؟

قطعا شما هم تاکنون بارها این جمله را شنیده اید که پیشگیری بهتر از درمان است و این تنها در حیطه پزشکی و بیماری ها صدق نمی کند.

بعد از سمپاشی سخت و طاقت فرسا، اگر راه های ورودی به خانه ی شما که حشرات از آنجا هجوم می آورند بسته باشد کار بسیار کمتر و سبک تری برای دفع آنها پیش روی شماست و سمپاشی های بعدی نیز راحت تر خواهد بود لذا در صورتی که در آپارتمانی زندگی می کنید که پیش از شما افراد زیادی در آن جابجا شدند و این اقدامات را انجام نداده اند می توانید با بستن مسیرهای ورودی به آپارتمان کم کاری تمام مستاجران قبلی را جبران کنید که به میزان زیادی در کاهش تعداد حشرات و آفات در خانه موثر است.

این مکان ها معمولا شامل ترک ها و شکاف ها و موارد نشتی لوله ها هستند.این مورد نیز یکی دیگر از مواردی است که باید در اصول سمپاشی آپارتمان به آن توجه کرد.

برای سمپاشی آپارتمان خود می توانید از سمپاشی کاسپین کمک بگیرید و در سریع ترین زمان از شر حیوانات موذی و حشرات راحت شوید.

سمپاشی کاسپین

8 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید. ما می‌خوایم منزلمون رو سمپاشی کنیم. آدرسمون هم حوالی ده ونکه. چقدر طول می‌کشه بیاین؟! و اینکه قیمتشم چجوریه؟

  1. سلام وقت بخیر
   ما در سمپاشی کاسپین ، هر ساعت از شبانه روز برای تهران در کمتر از دو ساعت نیرو اعزام خواهیم کرد . برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و هماهنگی های بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 0910668260009378505613 در ارتباط باشید.

 2. سلام خسته نباشید
  آپارتمان ما پر از ساس شده بود و هرچقدر سمپاشی انجام میدادیم این مشکل حل نمیشد اما وقتی شرکت شما سمپاشی را انجام داد از شر این حشرات مزاحم خلاص شدیم.بابت کار خوب و تصمینیتون بسیار متشکرم.

  1. سلام وقت بخیر
   خیلی ممنونیم که به ما اعتماد کردید و خوشحالیم که راضی بودید.
   بله متاسفانه ساس ها از حشرات بسار مقاومی هستند که اگر سمپاشی ساس اصولی و مناسب نباشد روی آن ها اثری ندارد.

 3. سلام چند شبی هست که از سقف اتاق صداهای زیادی میاد و چند بار تو حیاط موش دیدیم …چیکار باید کنیم؟

  1. سلام وقت بخیر
   احتمالا صدایی که شب ها نیز می شنوید صدای راه رفتن و جویدن موش است.حضور موش در سقف های کاذب بسیار شایع است .شما می توانید با تله گذاری یا سمپاشی موش این موجودات را از محیط خود دور کنید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در سمپاشی کاسپین تماس بگیرید.

 4. سلام خونه ما سوسک های ریز داره که با هیچ سمپاشی ای از بین نرفته شما میتونید این سوسک های ریز و از بین ببرید؟

  1. سلام وقت بخیر
   سوسک های ریز به اعلب سموم مقاوم هستند و برای از بین بردن آنها باید سمپاشی سوسک مخصوص این نوع از سوسک ها انجام شود.ما در سمپاشی منازل برای سوسک های ریز از سمومی استفاده می کنیم که هم برای انسان مضر نباشد و هم این حشرات به آن مقاوم نباشند و به صورت تضمینی آن ها را از بین می بریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? ارتباط با ما