سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی با قیمت مناسب

پارکینگ مجتمع آپارتمانی

اصول سمپاشی پارکینگ

حشرات و آفات موجوداتی هستند که مدت هاست در زندگی انسان ها اختلالاتی بوجود آورده اند و سلامتی و بهداشت را از آنها سلب کرده اند و در صورتی که از کنترل خارج شوند باعث از دست رفتن آرامش خاطر ساکنان خواهند شد و بدون آنکه متوجه شویم تاثیرات بدی بر زندگیمان خواهند گذاشت.

پارکینگ ها نیز از هجوم حشرات و آفات در امان نیستند و به دلیل رطوبت بالا و نورگیری پایین اکثرا مستعد حضور آفات آزار دهنده‌ ای همچون موش، سوسک، مارمولک و پشه خواهند بود از این رو برای مقابله با چنین وضعیتی بهتر است از خدمات سمپاشی پارکینگ استفاده کرد.

 اصول سمپاشی پارکینگ

همانطور که گفته شد سمپاشی پارکینگ بهترین روش مقابله با آفات و حشرات راه یافته به آن است اما در انجام این کار اگر اصول و دستور العمل ها به خوبی رعایت نشوند بعد از مدتی دوباره پارکینگ شما میزبان سوسک های خیلی بزرگ و موش های گرسنه خواهد شد بنابراین توضیحات زیر را به دقت مطالعه و انجام دهید:

 • تمام دستورالعمل های روی حشره کش را با دقت بخوانید چرا که هر کدام از سموم دستورالعمل استفاده مخصوص به خود را دارند که اگر آن را به متخصصان سمپاشی بسپارید می توانید با خیال راحت از این مرحله عبور کنید.
 • سعی کنید تا حد ممکن نقطه ای بدن در تماس با سموم قرار نگیرد همچنین از استنشاق غبار اسپری خودداری کنید.
 • از محلول های حشره کشی که حاوی روغن می باشند در نزدیک شعله باز استفاده نکنید.
 • حتما پیش از استفاده از سموم مطلع شوید که چه تاثیری روی رنگ و ظاهر سایر بخش ها مانند دیوار و کف خواهد گذاشت.
 • یکی از اصول مهم سمپاشی پارکینگ، نگهداری باقی سموم بعد از انجام سمپاشی است به طوری که از دسترس کودکان یا حیوانات خانگی خارج باشد.
 • بعد از اتمام کار در صورتی که ظرف سم خالی شد، سه بار آن را شستشو دهید و سوراخ کنید و دور بیندازید و از این طریق از خطرات احتمالی ناشی از آن جلوگیری کنید.
 • همچنین پس از استفاده از سموم، حتما دست و صورت خود را با آب و صابون شستشو دهید.
 • پیش از سمپاشی از تمیزی پارکینگ خود مطمئن شوید.

سمپاشی منازل و محل کار تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

 

سمپاشی حشرات در پارکینگ
عملیات سمپاشی برای پارکینگ و منازل

سمپاشی پارکینگ منزل و آپارتمان ها

در آپارتمان ها که افراد با هم زندگی می کنند لازم است حتما برای بهداشت پارکینگ نیز همکاری های لازم را داشته باشند چرا که وجود آفات و حشرات برای تمامی ساکنین یک آپارتمان آزاردهنده است و خانواده ها باید بدانند که همکاری نکردن در انجام سمپاشی پارکینگ منزل به این معنی است که حضور موش ها و سوسک ها را علاوه بر پارکینگ، در خانه شان هم پذیرفته اند چرا که این جانوران ابتدا وارد پارکینگ شما شده و از آنجا به طبقات بالاتر و بالتبع منازل شما وارد می شوند که در این مرحله دفع و سمپاشی موش و سوسک بسیار دشوار و پیچیده تر خواهد شد.

نکاتی که طی سمپاشی پارکینگ منازل و آپارتمان ها باید مد نظر قرار دهید:

 • اولین و مهم ترین نکته پاکیزگی پارکینگ و از بین بردن بهم ریختگی ها در آن است تا پناهگاه های آفات از بین بروند.
 • وسایل اضافی که حدس می زنید زیر یا کنار آنها می تواند تجمعی از سوسک ها وجود داشته باشد را جابجا کنید و روی همان محل ها برای سمپاشی مانور بدهید.
 • جعبه های اضافی را به انبار یا مکانی دیگر منتقل کنید چرا که این موارد نه تنها خود باعث جذب جوندگانی چون موش ها می شوند بلکه اجازه نمی دهند تمام مساحت پیش رو را پاکسازی کنید.
 • شاخ و برگ های مرده ای که به همراه باد به پارکینگ آورده شده اند نیز پناهگاه خوبی برای حشراتی مانند پشه ها هستند، آنها را روزانه جمع و جارو کنید.

سمپاشی پارکینگ ساختمان های اداری و تجاری

تصور کنید که در حال نگارش یک گزارش کار برای مدیر خود هستید یا می خواهید یک نامه پربار و تاثیرگذار برای مسئول مالی بنویسید تا حقوقتان را افزایش دهد یا در تایم ناهار و استراحت در حال خوردن غذای مورد علاقتان هستید که ناگهان یک سوسک که از سوسیس داخل ساندوچتان هم بزرگ تر است مشاهده می کنید و فقط می توانید تا رسیدن به مقصد مورد نظرش آن را نظاره کنید! قطعا خوشایندتان نیست که در هیچ یک از این موارد با دیدن چنین صحنه ای تمرکز و آرامشتان را از دست بدهید بنابراین پیش از وقوع چنین واقعه ای باید فکری برای سمپاشی سوسک در پارکینگ ساختمان اداری یا تجاری محل کار خود بکنید.

 • با جلب نظر و همکاری سایر همکاران خود با متخصص سمپاشی تماس بگیرید تا این مشکل را برایتان حل کنند.
 • حتما در نظر بگیرید که بیشترین آسیب به حشرات و آفات زمانی به آنها وارد می شود که لانه هایشان از بین بروند پس با دیدن کلنی از زنبورها یا مورچه ها ساده از کنارشان عبور نکنید.
 • پارکینگ را به دقت بررسی کنید که ذرات خشک شده غذا یا مواد غذایی فاسد شده در کجاها وجود دارد و با تمیز کردن آنها گام بزرگی در جهت جلوگیری از ورود حشرات به محیط کار خود بردارید.
 • اگر همراه خود ناشتا به محل کار می برید آن را داخل ظروف با درب محکم نگهداری کنید تا داخل محیط پارکینگ یا ساختمان اداری و تجاری نریزند و باعث آلودگی و بدنبال آن جذب حشرات نشوند.

 

سمپاشی سوسک پارگینگ
سمپاشی برای از بین بردن سوسک در پارکینگ

سمپاشی پارکینگ برای از بین بردن سوسک ها

یکی از انواع حشراتی که صدای اعتراض خیلی ها را در آورده و منبع آلودگی هستند، سوسک ها می باشند که شب ها از محلی که در آن مخفی شده اند خارج می شوند و از مواد غذایی که اکثرا دارای نشاسته هستند مانند خرده های نان تغذیه می کنند.
این حشرات در طول روز در مکان های تاریکی شامل اطراف لوله کشی، زیر وسایل، در سوراخ ها و درزهای باریک دیوار یا مانند آن و به طور کلی در مکان های تاریک، مرطوب و سرپوشیده پنهان می شوند و علاوه بر گسترش آلودگی، صحنه های چندش آوری را ایجاد می کنند که برای هیچکس قابل تحمل نیست.

سوسک ها مانند سایر حشرات برای تکثیر به آب، غذای کافی و سرپناه نیاز دارند بنابراین حذف موا غذایی، کاهش نقاط مرطوب و از بین بردن مناطق پنهان، بخشی از برنامه کنترل آنها محسوب می شود از طرفی، پاکسازی اصولی، حذف زباله و نگهداری مواد غذایی در ظروف در بسته تا حدودی آنها را کاهش می دهد اما این همه ماجرا نیست.
با انجام دادن تمام این کارها باز هم آنها می توانند از طریق چاه های فاضلاب یا از مسیر درب پارکینگ وارد محیط آن شوند و شما را از حضور دوباره شان ناامید کنند بنابراین موثرترین روش برای حذف سوسک ها، سمپاشی منازل و سمپاشی کردن محیط پارکینگ است.
این نکته را مدنظر داشته باشید که نقاطی از پارکینگ که اجتمال وجود سوسک ها در آنجا بیشتر است خصوصا درزها و زیر وسایل و سوراخ های داخل دیوار را به دقت سمپاشی کرده و بعد از آن این درز و شکاف هارا به خوبی بپوشانید تا سم بیشترین میزان اثرگذاری را داشته باشد.
بعد از انجام سمپاشی دیگر نگران حضور آنها نباشید چرا که سم به عمیق ترین نقاط نیز نفوذ کرده و آنها را از بین می برد.

 

آیا سمپاشی برای سوسک پارکینگ موثر است؟

بله، استفاده از سمپاشی می‌تواند برای کنترل سوسک‌ها در پارکینگ موثر باشد. سوسک‌ها معمولاً به دلیل وجود غذا و محیط مناسب، به سرعت در پارکینگ ها تکثیر می‌شوند. این حشرات می‌توانند منشأ آلودگی و اختلالات بهداشتی شوند.

با انتخاب مناسب یک سم مناسب و سمپاشی تخصصی برای کنترل سوسک‌ها، می‌توان به کنترل و کاهش تعداد آن‌ها در پارکینگ پرداخت. اما در هنگام استفاده از محصولات شیمیایی، باید احتیاط و موارد ایمنی را رعایت کنید. همچنین، برای اطمینان از اثربخشی و انجام کار بهینه، بهتر است از کارشناسان و متخصصان مرتبط در زمینه کنترل حشرات مشورت بگیرید.

همچنین، بهتر است توجه داشته باشید که استفاده غیرمتعارف یا بی‌رویه از محصولات شیمیایی ممکن است منجر به آلودگی محیط، آسیب به حشرات مفید و حیات‌زیست، و حتی به مشکلات بهداشتی انسانی شود. بنابراین، انتخاب محصولات و استفاده از آنها با دقت و شناخت کامل انجام شود. پس بهتر است که سم پاشی را یکبار به صورت اصولی انجام دهید و از انجام مداوم آن بپرهیزید.

قیمت سمپاشی پارکینگ

گاهی قیمت تمام شده و هزینه های سمپاشی پارکینگ، صاحبان املاک و ساکنین را از انجام آن باز می دارد اما توجه داشته باشید که به تعویق انداختن سمپاشی پارکینگ باعث می شود حشرات نفوذ کرده به آن با گذر زمان تکثیر شوند و اگر کنترل نشوند تمام محیط را آلوده می کنند و در این صورت دفع آنها نیازمند هزینه های هنگفت تری خواهد بود همچنین  رد صورتی که جوندگانی مانند موشها در پارکینگ وجود داشته باشند، علاوه بر ایجاد آلودگی به اموال شما آسیب می زنند و باعث ترس و وحشت ساکنین و کارکنان خواهند شد.

قیمت سمپاشی یک پارکینگ به عواملی مانند نوع آفات، مساحت پارکینگ، نوع سموم استفاده شده، غلظت مورد نیاز سموم و تجهیزات سمپاشی بستگی دارد و به طور کلی اگر سمپاشی پارکینگ از طرف یک شرکت متخصص مانند سمپاشی کاسپین انجام شود بسیار نتایج مطلوب تری بدست خواهد آمد. شرکت سمپاشی کاسپین آماده خدمت رسانی در زمینه سمپاشی ساس، سوسک، مورچه و … برای شما خواهد بود.

سمپاشی کاسپین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? ارتباط با ما