سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک با قویترین مواد

سمپاشی سوسک تنها راه برای نابودی دائمی این حشرات می‌باشد. این حشرات موذی دارای گونه‌های متعددی هستند و هر کدام از این حشرات دارای نام‌های متفاوتی می‌باشند که به اشتباه تمامی آن‌ها را سوسک می‌شناسند. به سوسک‌های حمام و موجود در محیط‌های خانگی یا اداری سوسری می‌گویند. سطح بدن این گونه از سوسک ها با لایه‌ای محافظ پوشیده شده که همین لایه محافظ بر روی سطح بال های این حشره نیز وجود دارد. حضور چنین موجودات چندش آوری در محیط‌های اداری یا منازل بسیار آزار دهنده خواهد بود. بنابراین روش‌های زیادی برای از بین بردن این موجودات مطرح شده است، یکی از موثر ترین روش‌ها، استفاده از روش های مختلف سمپاشی خواهد بود. بهترین راه حل سپردن این کار به یک شرکت متخصص در دفع حشرات خواهد بود.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

مردی انیمیشنی در حال سمپاشی

مزایای شرکت کاسپین

 • آماده اعزام تیم های سمپاشی به صورت 24 ساعته
 • استفاده از سموم سازگار با محیط زیست
 • روش های بهداشتی کنترل آفات
 • استفاده از سموم با کیفیت و معتبر ایرانی و خارجی
 • استفاده از سموم بدون بو برای حفاظت از سلامتی مشتریان
 • پرسنل متخصص و متبحر و حرفه ای
 • اجرای نکات ایمنی قبل و بعد از انجام سمپاشی
 • اعزام نیرو کمتر از 2 ساعت در تهران
 • سمپاشی همراه با ضمانت نامه کتبی

با بیش از 20 سال تجربه ، آرامش شما را با ایجاد محیطی بدون آفات تضمین می کنیم ...

ضمانت!!! ما در شرکت کاسپین بعد از انجام سمپاشی ، ضمانت نامه کتبی به شما خواهیم داد و کار ما گارانتی به مدت 6 ماه دارد. همچنین به روزترین تجهیزات و وسایل سمپاشی در شرکت کاسپین موجود است و در هربار استفاده تمامی وسایل ضدعفونی می شوند. رعایت تمامی تمهیدات بهداشتی از مهم ترین اهداف ما است.

قیمت سمپاشی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما تلاش کردیم تا بهترین نوع از سم ها را با مناسب ترین قیمت ارائه دهیم؛ همچنین کارشناسان ما با توجه به محیط و ضرورت سمپاشی، سم مناسب همان محیط را استفاده می کنند و قیمت نیز با توجه به این موارد محاسبه می شود.

در شرکت کاسپین ما با استفاده از بهترین تکنیک ها و سموم اثرگذار تمام آفات و قارچ های احتمالی در محیط را نیز در کنار حیوانات و حشرات موذی از بین خواهیم برد.

سمپاشی سوسک تنها راه برای نابودی دائمی این حشرات، می باشد. این حشرات موذی دارای گونه های متعددی هستند، هر کدام از این نوع حشرات دارای نام های متفاوتی می باشند که به اشتباه تمامی آن ها را سوسک می شناسند. به سوسک های حمام و موجود در محیط های خانگی یا اداری سوسری می گویند. سطح بدن این گونه از سوسک ها با لایه ای محافظ پوشیده شده که همین لایه محافظ بر روی سطح بال های این حشره نیز وجود دارد. 

حضور چنین موجودات چندش آوری در محیط های اداری یا منازل بسیار آزار دهنده خواهد بود. بنابراین روش های زیادی برای از بین بردن این موجودات مطرح شده است، یکی از موثر ترین روش ها، استفاده از روش های مختلف سمپاشی خواهد بود. بهترین راه حل سپردن این کار به یک شرکت متخصص در دفع حشرات خواهد بود.

 

 

سمپاشی بهترین راه برای نابودی کامل سوسک

سم پاشی سوسک یکی از تخصصی ترین و موثر ترین روش ها برای از بین بردن این حشرات موذی است. سم پاشی باید به صورت تخصصی انجام گیرد زیرا یک سمپاش، آگاهی به مکان های مناسب لانه گزینی سوسک ها دارد؛ بنابراین با هدف گرفتن لانه این حشرات، به فعالیت آن ها در منازل و ادارات شما پایان خواهد داد.

 

خدمات سمپاشی سوسک در منازل و اداره جات

در فصل های گرم تابستان و بهار، شاهد افزایش جمعیت این حیوانات موذی خواهیم بود. ازدیاد این موجودات موجب آزار و آلوده شدن محیط زندگی انسان ها می شود.

بنابراین خدمات کارآمدی جهت نابود کردن و ریشه کنی حضور و فعالیت این نوع از حشرات به وجود آمده است. خدمات دفع حشرات در منازل، از جمله خدمات مفیدی است که به پاکسازی قطعی منزل از وجود حشرات موذی کمک بزرگی خواهد کرد. 

افرادی که در این حوزه فعالیت دارند، از کارشناسانی هستند که در زمینه دفع آفات و سم شناسی فعالیت داشته و با تشخیص نوع سوسک، سموم و روش نابود کردن آن را تعیین خواهند کرد.

همچنین بسیار ضرورت دارد که فرد متخصص از سم هایی استفاده کند که سلامت افراد ساکن خانه را تهدید نکرده و عملیات با رعایت کامل نکات بهداشتی و ضروری انجام شود.

 

مردی در حال سم ریختن زیر مبل برای سوسک
بررسی روش های از بین بردن سوسک

 

 

قیمت سمپاشی سوسک در منازل

هزینه و قیمت دفع حشرات و تمامی خدمات مرتبط به آن دارای نرخ ثابتی نخواهند بود. میزان قیمت تعیین شده، وابسته به نوع سوسک، میزان آلودگی محیط و نوع سم مصرف شده متغیر خواهد بود. همچنین در افزایش یا کاهش قیمت سمپاشی، موارد بسیاری تاثیر گذار هستند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره شده است.

 • تعداد اتاق ها
 • شدت آلودگی
 • تعداد مبلمان و تجهیزات اضافه
 • میزان زمان مورد نیاز برای ارائه خدمات
 • مقدار نظم فضا و منزل

 

انواع روش های سمپاشی  سوسک در منازل

روش های متعددی جهت از بین بردن و نابود کردن سوسک ها وجود دارد. بنابراین افراد متخصص با در نظر گرفتن و بررسی برخی از موارد، یکی از روش های زیر را برای نابودی سوسک اعمال خواهند کرد.

 • استفاده از محلول های سمی
 • سمپاشی برخی از نقاط احتمالی در خارج از ساختمان 

 

استفاده از محلول های سمی برای سم پاشی سوسک

امروزه رایج ترین روش دفع حشرات موذی در سمپاشی منازل ، استفاده از محلول های سمی می باشد. افراد متخصص پس از مسدود کردن منافذی که سوسک ها از آن وارد خانه می شدند؛ محل مورد نظر را سمپاشی می کنند.

به طور معمول دفع حشرات مانند سمپاشی موش و …. با استفاده از ترکیب برخی از سموم و مواد شیمیایی انجام می شود. در برخی از مواقع نیز وابسته به نظر کارشناس و نوع سوسک و میزان جان سخت بودن سوسک از پودر های سمی استفاده خواهد شد.

با توجه به تاثیرات مخرب احتمالی، توصیه می شود انجام عملیات دفع حشرات توسط افراد متخصص صورت بگیرد. البته برخی افراد خود به تولید و ترکیب ماده های شیمیایی پرداخته و بدون داشتن اطلاعات کافی به استفاده از سموم برای سوسک ها مشغول می شوند.

نکته حائز اهمیت این است که در برخی موارد بعضی از سموم موجب بروز بیماری و آلرژی های خطرناک برای انسان خواهند شد که می تواند پیامد های ناگواری داشته باشد.

بخشی از خدمات ما در سمپاشی کاسپین

 

 

سمپاشی برخی از نقاط احتمالی در خارج از ساختمان

برخی از نقاط مورد علاقه ی سوسک ها در خارج از منزل و در محیط اطراف آن قرار دارد. سوسک ها تمایل به زندگی در محیط نمناک و تاریک دارند، بنابراین برای زندگی به پارکینگ ها و انباری ها نفوذ خواهند کرد.

همچنین این حشرات موذی به طور مکرر به دنبال غذا هستند و وجود آن ها در آشپزخانه نیز دور از انتظار نمی باشد. با توجه به تمامی نکات مذکور سمپاشی کردن پارکینگ، انباری، تراس، سرویس بهداشتی، حیاط و آشپزخانه بسیار در نابودی این حشرات و سمپاشی ساس و دیگر حیوانات موذی موثر خواهد بود.

 

روش های غیر شمیایی علیه سوسک ها

یکی از اساسی ترین اصل های مربوط به سمپاشی سوسک ریز در منازل، مسدود کردن و پوشاندن تمامی راه های احتمالی و قطعی نفوذ حشرات است. در این زمینه فرد متخصص در ابتدا به بررسی کامل راه های نفوذ پرداخته و پس از تعیین آن ها اقدام به مسدود کردن تمامی این منافذ خواهند کرد.

برخی از اقداماتی که توسط این افراد اعمال می شود به عنوان روش های پیشگیری از ازدیاد و نفوذ حشرات نیز استفاده می شود. در ادامه مطالب به برخی از این روش ها اشاره شده است.

 • قرار دادن درپوش بر دهانه ورودی چاه ها
 • استفاده از توری جهت پوشاندن پنجره ها
 • پوشش دادن و مسدود کردن تمام شکاف ها و درز های موجود
 • نگهداری اصولی و بهداشتی مواد بازیافتی
 • استفاده از ظروف در دار جهت حفاظت از مواد غذایی
 • تمیز نگهداشتن خانه
 • استفاده از توری متحرک برای در ورودی

 

روش های شمیایی دفع حشرات
روش های شیمیایی برای نابودی سوسک

 

روش های شیمیایی علیه سوسک ها

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، رایج ترین روش برای نابودی سوسک ها و حشرات موذی روش های شیمیایی هستند.

این روش ها با در نظر داشتن میزان آلودگی فضا، نوع سوسک نفوذ یافته و وابسته به میزان قدرت نابود کنندگی سم انتخاب می شود. قوی ترین سم سوسک ریز را در دو نوع پودری و محلول می توان خریداری کرد، البته برخی از این ماده های سمی با ترکیب شدن با هم تاثیر بخشی بیشتری خواهند داشت.

 

سوسک ریز آمریکایی
سمپاشی برای سوسک ریز آمریکایی

 

سوسک ریز آلمانی

رایج ترین نوع سوسک موجود در آشپزخانه ها و آپارتمان ها، سوسک های ریز آلمانی هستند. این سوسک ها علاقه زیادی به محل های گرم و مرطوب داشته و سرعت تولید مثل بالایی دارند.

سوسک های آلمانی به طور معمول در شب فعالیت می کنند و اگر زمانی آن ها را در روز مشاهده کردید به احتمال زیاد تعداد زیادی از آن ها به منزل شما هجوم آورده اند.

بنابراین اقدامات سریع بهداشتی در جهت از بین بردن این سوسک ها بسیار ضروری می باشد. به طور معمول پس از بازرسی کامل منازل، می توان از طعمه های ژله ای، حشره کش ها، استفاده از تنظیم کننده های رشد حشرات و تله های فرمونی مناسب برای مناطق مسکونی استفاده کرد.

هجوم این سوسک ها به منازل می تواند به دلیل قدرت نفوذ و سرعت تولید مثل بالایی که دارند، برای شما بسیار مشکل ساز شود. 

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

 

سوسک سوسری (آمریکایی)

سوسک آمریکایی ریز یکی از انواع سوسک های بالدار است. طول بدن این سوسک ها بین 35 تا 50 میلی متر بوده و به رنگ قهوه ای مایل به سیاه یافت می شوند. این سوسک ها به سرعت تخم ریزی کرده و هر کدام از تخم های این نوع از سوسک شامل 16 تخم خواهد بود؛ بنابراین باید گفت سرعت تولید مثل بسیار بالایی دارند.

این نوع سوسک ها در اطراف فاضلاب های شهری یافت می شوند و همچنین در اتاق های بخار، زهکش های زمین، کانال های دودکش و موتورخانه ها نیز وجود دارند.

جهت از بین بردن این موجودات می توان از طعمه های غذایی و محلول های شیمیایی استفاده کرده و تمامی روش های پیشگیری را اعمال کنید.

 

سوسک سوسری (شرقی)

این سوسک ها از بدترین نوع سوسری های موجود هستند که در اندازه 3 سانتی متر نیز مشاهده شده اند. نمونه های نر و ماده این سوسک ها قادر به پرواز بوده و از مواد نشاسته دار تغذیه خواهند کرد. این سوسک ها در در زباله ها و فاضلاب ها رویت می شوند و جهت ادامه زندگی به تغذیه از مواد پوسیده روی می آورند.

پس از مشاهده این سوسک ها می بایست در کمترین زمان ممکن با کمک محلول های سمی قوی به سمپاشی منزل خود اقدام کنید. زیرا به طور معمول تمامی این سوسک ها حامل عوامل بیماری زا و مشترک با انسان ها هستند.

با توجه به مقاومت بالای این گونه از سوسک ها، از قوی ترین سموم ممکن جهت از بین بردن آن ها باید استفاده کرد.

 

سوسک ریزکابینتی
دفع سوسک ریزکابینتی

سوسک زیرکابینتی

سوسک های ریز نوعی از سوسری های هستند که در رنگ های زرد متمایل به قهوه ای تیره یا سیاه یافت می شوند. این سوسری ها دارای اندازه ای زیر 2 سانتی متر هستند و در بیشتر مواقع داخل کابینت های آشپزخانه یافت خواهند شد.

این نوع از سوسک ها نیز همچون سایر سوسک ها، علاقمند به فضا های بسیار گرم بوده و به طور مکرر برای یافتن غذا فعالیت خواهند کرد. به همین علت در رستوران ها نیز بسیار رویت می شوند.

بر خلاف ظاهر فیزیکی آسیب پذیری که دارند در برابر نفوذ سموم بسیار مقاوم هستند، بنابراین در صورت رویت این سوسک ها در خانه خود سریعا با یک شرکت دفع حشرات تماس حاصل فرمایید.

جهت پیشگیری از ورود و افزایش تولید مثل این نوع سوسک ها بهتر است به طور مداوم به نظافت منزل خود بپردازید و تمامی درزهای موجود در دیوار ها و پنجره ها را پوشانده و سپس عملیات را انجام دهید.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

 

روش سمپاشی سوسک حمام

سمپاشی حمام برای کنترل سوسک‌ها می‌تواند یک روش مؤثر باشد. در ادامه با روش دفع این حشره مزاحم بیشتر آشنا می شوید:

 •    تهویه محیط

قبل از عملیات، اطمینان حاصل کنید که حمام به خوبی تهویه شده است. اگر در حمام گرمایش زیادی وجود دارد، بهتر است آن را خنک کنید.

 •    تهیه ماده ضد سوسک

برای سمپاشی حمام، می‌توانید از سموم سوسک کشی که در دسترس هستند، استفاده نمایید. بهتر است از موادی استفاده کنید که برای استفاده در محیط‌های داخلی مناسب و برای انسان بی‌خطر باشد. شما با مشورت با افراد متخصص می توانید بهترین سم برای از بین بردن سوسک را خریداری نمایید.

 •    پوشش مناسب

قبل از شروع عملیات، روی اشیائی که در حمام وجود دارند را بپوشانید. از جمله نکات مهم، پوشیدن کلاه، عینک و دستکش برای خودتان است. همچنین، حمام را از لوازم شخصی و محصولات آرایشی خالی کنید و آن‌ها را به مکانی دیگر منتقل کنید.

 •    سمپاشی

سم سوسک را با دقت در حمام بپاشید. بهتر است از نقاطی که سوسک‌ها معمولاً پنهان می‌شوند، مانند نقاط تاریک و مرطوب در نزدیکی لوله‌ها و درب‌ها، شروع کنید. تمام نقاط را پوشش دهید و اطمینان حاصل کنید که سم سوسک به طور یکنواخت روی سطح حمام توزیع شده است.

 •    تهویه مجدد

پس از عملیات، حمام را به مدت زمان کافی تهویه کنید. در این زمان، بهتر است از حمام استفاده نکنید تا سم سوسک بتواند عمل کند؛ سپس حمام را کاملا تمیز کنید تا سموم شیمیایی را از بین ببرید.

 

آموزش سمپاشی سوسک به روش خانگی

در ویدیوی زیر یکی از موثرترین روش های از بین بردن سوسک به صورت خانگی را برای شما قرار داده ایم:

همانطور که مشاهده کردید، برای سم پاشی سوسک یکی از بهترین راهکارها استفاده از پیاز است. با توجه به ویدیوی بالا، ابتدا باید پیاز را رنده کنید و سپس مقداری جوش شیرین به آن اضافه نمایید؛ در مرحله بعد مقداری آب لیمو به این ترکیب اضافه کنید و با آب مخلوطش نمایید.

در نهایت این محلول را از صافی رد کرده و در اسپری ریخته و در تمامی مکان هایی که سوسک ها تردد دارند اسپری نمایید و شاهد نابودی تمام سوسک های منزل خود باشید.

 

نکات مهم در از بین بردن سوسک ریز 

جهت از بین بردن سوسک های ریز درون کابینت می بایست به برخی از نکات پیشگیرانه دقت کافی داشته باشید. از آن جهت که این سوسک ها در آشپزخانه لانه گزینی می کنند بهتر است به هیچ عنوان ظروف کثیف را در طول شب نگهداری نکنید.

 غذا ها و مواد غذایی باقی مانده را در ظروف در دار قرار داده و داخل محیط محافظت شده ای نگهداری کنید. همچنین برای از بین بردن این سوسک ها می توانید از مایع حشره کش استفاده نمایید.

 

سمپاشی سوسک فاضلابی

با توجه به محیط زندگی و نحوه تغذیه سوسک های فاضلابی، جهت از بین بردن آن ها استفاده از قوی ترین سموم محلول توسط یک کارشناس حرفه ای توصیه می شود.

سم پاشی سوسک فاضلابی می بایست از طریق تجهیزات حرفه ای و در کمترین زمان ممکن انجام شود تا از انتشار باکتری های بیماری زا توسط این موجودات جلوگیری های لازم به عمل آید.

 

بهترین سم برای از بین بردن سوسک فاضلاب

برای سمپاشی سوسک فاضلاب می توانید از کشنده ترین سم برای سوسک که همان سم های ترکیبی باشند، استفاده کنید. استفاده از سموم چندمنظوره می تواند کشندگی بالایی داشته باشد.

 

سمپاشی سوسک درشت

سمپاشی برای سوسک های درشت نیز از روش مشابه با سم پاشی سوسک های فاضلابی استفاده می شود. با این تفاوت که میزان سم مصرف شده برای از بین بردن این نوع از سوسک ها بسیار بیشتر خواهد بود.

 همچنین به طور حتم می بایست از میزان مشخصی ماده شیمیایی و تجهیزات متناسب برای از بین بردن سوسک استفاده شود. البته بسیار اهمیت دارد که پس از گذشت 14 روز به طور مجدد همین عملیات تکرار شود تا از انتشار مجدد سوسک های زنده جلوگیری شده باشد.

ژل سوسک کش و خمیر سوسک برای نابودی سوسک موثر است؟

برای کنترل سوسک‌ها در منزل، می‌توانید از دو نوع محصول، یعنی ژل سوسک کش یا خمیر سوسک استفاده کنید و به سادگی این حشرات موذی را نابود کنید. در ادامه توضیحاتی درباره استفاده از هر دو محصول ارائه داده‌ایم:

ژل سوسک کش

– ژل سوسک کش معمولاً دارای مواد شیمیایی مخصوصی است که سوسک‌ها را جذب کرده و می کشد.
– برای استفاده از ژل سوسک کش، باید آن را در نقاطی که سوسک‌ها فعالیت دارند یا مسیر حرکت آن‌ها قرار دهید.
– شما باید چند قطره از ژل را در نقاط مناسب بگذارید.
– توصیه می‌شود که این کار را در شب انجام دهید، زیرا سوسک‌ها در شب بیشتر فعالیت می‌کنند.
– بعد از مدتی، سوسک‌ها به ژل جذب شده و تعداد آن ها کنترل می‌شود.

خمیر سوسک کش

– خمیر سوسک به عنوان یک سم برای سوسک‌ها عمل می‌کند و آن‌ها را می‌کشد.
– برای استفاده از خمیر سوسک، باید مقدار کمی از آن را در نقاطی که سوسک‌ها زیاد دیده می‌شوند، قرار دهید. به عنوان مثال، در کنار سطل زباله، زیر کابینت‌ها یا در نزدیکی پنجره‌ها.
– مراقب باشید که خمیر سوسک در دسترس کودکان یا حیوانات خانگی نباشد.
– پس از مدتی، سوسک‌ها به خمیر جذب شده و مشکل کنترل می‌شود. خمیر معمولاً باید هر چند روز یا هفته تعویض شود، زیرا ممکن است خشک شده یا مصرف شده باشد.

در هر صورت، دقت کنید که هنگام استفاده از مواد سمی مانند ژل سوسک کش و خمیر سوسک کش، باید دستورالعمل‌های تولید کننده را رعایت کرده و از دسترس کودکان و حیوانات خانگی این مواد را خارج کنید.

 

از بین بردن سوسک با سم
هزینه سمپاشی سوسک

هزینه و قیمت سمپاشی سوسک تهران و اطراف تهران

سوسک ها دارای انواع متفاوت و مقاومت بدنی مختلفی هستند. در واقع برای هر سوسک از سم متفاوت باید استفاده شود؛ در نتیجه نوع سوسک و تعداد آن می تواند در تغییر قیمت تاثیر گذار باشد. در زیر می توانید نمونه سمپاشی سوسک در محل کار را مشاهده نمایید.

 

 

با در نظر داشتن تمامی موارد مذکور، می توان نتیجه گرفت که هیچ هزینه و قیمت ثابتی برای سم پاشی تعیین نخواهد شد.

 

بهترین زمان سمپاشی سوسک خانگی

 بهترین زمان برای سمپاشی سوسک، فصل های زمستان و پاییز است. در فصل های زمستان و پاییز تمامی حشرات همچون سوسک، مورچه و موریانه در حال تخم ریزی هستند، اگر نابود کردن این موجودات را در زمستان انجام دهیم شاهد نابودی تعداد زیادی از آن ها خواهیم بود.

البته به طور کلی توصیه می شود، در زمان تاریکی هوا و به صورت شبانه اقدام به استفاده از سموم کنید؛ زیرا سوسک ها در طول روز در حال فعالیت هستند و به هنگام تاریکی هوا به لانه خود بازگشته و استراحت خواهند کرد. بنابراین دفع سوسک به صورت شبانه تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.

 

تعداد زیاد سوسک ریز
پیشگیری از هجوم سوسک ها

 

بررسی روش های پیشگیری از هجوم سوسک ها

مهم ترین عامل بازدارنده از ورود سوسک، رعایت بهداشت می باشد؛ به گونه ای که به طور مداوم زباله ها دور ریخته شود و روزانه سطح منزل مورد پاکسازی قرار گیرد.

 

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

 

علت زیاد شدن سوسک در خانه

گاهی اوقات متوجه این می شوید که به طور غیر منتظره ای سوسک ها در خانه ی شما زیاد می شوند. این اتفاق معمولا در فصل های گرم برای شما پیش میاید. البته زیاد شدن سوسک در منزل یا محل کارتان می تواند دلایل دیگری داشته باشد. به شما توصیه میکنیم کارهای زیر را انجام دهید تا از شر سوسک ها خلاص شوید.

 

 • اجازه ندهید سطل زباله تان پر شود و در خانه بماند. هر چه زودتر آشغالهایتان را به بیرون ببرید.
 • خانه ی تان را تمیز نگهدارید.
 • غذای خود را در ظروف دربسته نگهداری کنید.

 

حال اگر موارد بالا را رعایت کردید، اما بازهم مشکلات حل نشد، بهترین راه دفع سوسک و استفاده از سم قوی برای کشتن سوسک آلمانی وسوسک آمریکایی می باشد.

سوسک از کجا می‌آید؟

اکثر افراد می اندیشند که سوسک ها تنها در خانه های قدیمی و انباری ها زندگی می کنند؛ اما باید توجه کنید که سوسک می تواند از طریق خانه همسایه، فاضلاب، کیسه های خرید، پنجره و حتی کانال کولر نیز وارد خانه شما شود.

اگر قصد دارید از حضور سوسک در خانه خود پیشگیری کنید در ابتدا باید تمامی مسیرهای ورودی این حشره مزاحم را ببندید.

 

سوسک ها حامل چه نوع بیماری هایی هستند؟

سوسک ها یکی از عوامل مهم بیماری زا محسوب می شود، زیرا به طور مداوم در حال رفت و آمد میان فضا های آلوده و محل زندگی انسان هستند.

محل اقامت سوسک ها در فاضلاب و تغذیه از مواد پوسیده این مکان می باشد. بنابراین بسیار طبیعی است که این جانوران موذی حامل و پخش کننده بیماری های بسیاری باشند و در ادامه به برخی از بیماری هایی که توسط سوسک ها منتقل می شود، اشاره خواهیم کرد.

 • انتشار بیماری های باکتریایی (اسهال، وبا، دیسانتری و تبتیفوئید)
 • انتقال دهنده بیماری های ویروسی (فلج اطفال)
 • حامل تخم کرم های انگلی 
 • ایجاد کننده برخی از بیماری های پوستی و حساسیت ها (خارش، تورم پلک و پوست بدن)
 • عامل بروز برخی از بیماری های شدید تنفسی

 

جای نیش سوسک
بیماری زایی سوسک ها

اهمیت پزشکی در مبارزه با سوسک ها

همانطور که در مطالب قبل به آن اشاره شد، سوسک ها حامل برخی از بیماری های باکتریایی خطرناک هستند. بنابراین بسیار اهمیت دارد که از فضای اقامت انسان ها دور نگه داشته شوند.

این آفت ها در محل های آلوده زندگی کرده و از غذا های فاسد و آلوده تغذیه می کنند.

 نکته مهم در سبک زندگی چنین حشراتی، پس دادن بخشی از غذا های هضم نشده و مدفوع کردن آن ها بر روی مواد غذایی مورد استفاده انسان می باشد. البته در بیشتر مواقع ماده های سمی و مضر از بدن این حشرات ترشح می شود که موجب بروز برخی از بیماری های آلرژیکی و بیماری های باکتریایی در بدن انسان خواهند شد.

 همچنین وجود هر یک از آن ها نشان دهنده ی عدم رعایت بهداشت و سطح زیاد آلودگی در منطقه خواهد بود، برای جلوگیری از انتشار بوی بد ناشی از تجمع سوسک ها و افزایش جمعیت آن ها بهترین روش پاکسازی، استفاده از سمپاشی است. تنها به این طریق می توان از سلامت انسان در برابر آلودگی چنین حشراتی محافظت کرد.

شماره سمپاشی سوسک

شرکت های گوناگونی خدمات سم پاشی سوسک را انجام می دهند اما شرکت کاسپین با استفاده از سموم بدون بو و با کیفیت به همراه رعایت تمامی نکات بهداشتی می تواند به صورت تضمینی مشکل شما را حل نماید.

اگر شما قصد دفع سوسک از منزل خود را دارید می توانید با شماره  09190445812 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین متخصص شرکت کاسپین راهنمایی و هماهنگی های لازم را انجام دهند.

شرکت کاسپین

سوالات متداول

 • چه چیزی شرکت کاسپین را از شرکت های دیگر متمایز می کند؟

ضمانت!!! ما در شرکت کاسپین بعد از انجام سم پاشی ، ضمانت نامه کتبی به شما خواهیم داد و کار ما گارانتی به مدت 6 ماه دارد. همچنین به روزترین تجهیزات در شرکت کاسپین موجود است و در هربار استفاده تمامی وسایل ضدعفونی می شوند. رعایت تمامی تمهیدات بهداشتی از مهم ترین اهداف ما است.

 • قیمت سمپاشی در شرکت کاسپین به چه صورت است؟

قیمت سمپاشی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما در شرکت کاسپین تلاش کردیم تا بهترین نوع سم را با مناسب ترین قیمت ارائه دهیم. همچنین کارشناسان ما با توجه به محیط و ضرورت سم پاشی و شدت سم پاشی ، سم مناسب همان محیط را استفاده می کنند و قیمت نیز با توجه به این موارد محاسبه می شود.

روش های سمپاشی متعددی جهت از بین بردن و نابود کردن سوسک وجود دارد. بنابراین افراد متخصص با در نظر داشتن و بررسی برخی از موارد، یکی از روش های از بین بردن سوسک همچون استفاده از محلول های سمی را در برخی از نقاط احتمالی در خارج از ساختمان را اعمال می کنند.

انواع سوسک ها می توانند بیماری های مختلفی همچون بیماری های باکتریایی، بیماری های ویروسی، انگلی، پوستی و تنفسی را به انسان ها منتقل کنند. به همین دلیل با مشاهده آن ها در خانه باید برای سم پاشی اقدام کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۶ از ۵
از مجموع ۱۶ رای

29 پاسخ

 1. درود بر شما
  جسارتا ما تازه خانه ای خریدیم ک‌ متوجه شدیم مستعد سوسک و حشرات هستن و در نظر داریم قبل از اسباب کشی اول مراحل سم‌پاشی انجام شود.
  اگر بتونین راهنمایی مون کنید ممنون میشم.

  با تشکر
  مسرور از شیراز

  1. سلام و درود
   ما در سمپاشی کاسپین ، هر ساعت از شبانه روز برای تهران در کمتر از دو ساعت نیرو اعزام خواهیم کرد . برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت و هماهنگی های بیشتر با کارشناسان ما با شماره های 0910668260009378505613 در ارتباط باشید.

  1. سلام و درود
   برای اینکه از قیمت سمپاشی سوسک با خبر شوید و اطلاعات لازم را به دست آورید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 09106682600

  2. سلام و وقت بخیر
   بله تیم ما سمپاشی سوسک هم انجام می دهد. برای مشاوره و هماهنگی های لازم با شماره های 09106682600 – 09378505613 در ارتباط باشید.

  1. سلام و وقت بخیر. بله به صورت قطعی از بین میرند. برای شرایط و قیمت سمپاشی سوسک با شماره های زیر تماس بگیرید.09106682600 – 09378505613

  1. سلام و درود. بله همکاران ما خدمات سمپاشی را برای محل کار و کارخانجات به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند؛ در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با شماره های داده شده تماس بگیرید. 09106682600 – 09378505613

  1. سلام و ارادت دوست عزیز . قیمت سمپاشی با توجه به متراژ و نوع محل متفاوت هست اما شما می توانید برای مشاوره رایگاه با شماره های مقابل تماس گرفته تا راهنماییتون کنیم. 09106682600 – 09378505613

  1. سلام و ارادت خدمت شما، بله شرکت کاسپین انواع خدمات سمپاشی سوسک ریز، کابینتی و درشت را برای شما عزیزان با بهترین سموم انجام خواهد داد. برای هماهنگی با شماره های مقابل تماس بگیرید. 09378505613 – 09106682600

 2. سلام ، ساعت خوش. ما در محل کارمون سوسک زیاد داریم، میخواستم بدونم که خطرناکه حضورشون؟ میشه سمپاشی نکنیم؟

  1. سلام و ارادت دوست عزیز، وجود سوسک در خانه و محل کار خطرات زیادی به همراه خواهد داشت که میتونید در مقاله خطرات وجود سوسک مطالعه نمایید. شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی و هماهنگی لازم برای سمپاشی با شماره های مقابل تماس بگیرید. 09378505613 – 09106682600

  1. سلام و درود دوست عزیز. در شرکت کاسپین از سموم بدون بو استفاده می کنیم و شما نیازی نیست نگران بوی سم باشید فقط 3 الی 4 ساعت پس از سمپاشی باید وارد محل نشوید تا سم به صورت کامل اثر کند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. 09378505613 – 09106682600

  1. سلام و وقت بخیر دوست عزیز. بستگی به محیط و شرایط دارد، گاهی نیاز است که سمپاشی چندین مرحله تکرار شود تا اثرگذاری قطعی داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرید. 09378505613 – 09106682600

  1. سلام و درود به شما. بستگی به شرایط و تعداد سوسک ها دارد، در شرایط خاص ممکن است نیاز به چندین مرحله سمپاشی باشد. برای اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره با تیم ما تماس حاصل فرمایید. 09378505613 – 09106682600

 3. برای من دو ماه پیش سمپاشی سوسک انجام دادید و از اون به بعد هیچ سوسکی داخل خونمون ندیدیم . مرسی از تیم خفنتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *