سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی شپش

شپش
از بین بردن شپش

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

سمپاشی شپش تنها راه نابودی کامل این انگل های مزاحم است. شپش ها با تغذیه از خون انسان، مشکلات گسترده ای را به وجود می آورند. همچنین می توانند عامل انتقال بسیاری از بیماری های عفونی باشند. به همین دلیل شرکت کاسپین، خدمات گسترده ای را در این زمینه ارائه می دهد. این مجموعه با استفاده از بهترین سموم کشنده عملیات سم پاشی شپش ، کنه،  سمپاشی ساس ، موش و … را برای شما انجام داده و شما را از پاکسازی کامل منزلتان مطمئن خواهد کرد.

محل زندگی شپش ها کجاست؟

یکی از مشکلات انسان ها از زمان قدیم تاکنون، شپش ها هستند. شپش ها را می توان کوچک ترین حشراتی دانست که بر روی پوست جانوران زندگی می کنند. شپش ها در محیط های تاریک و گرم تکثیر می شوند. این حشرات خون خوار مشکلات متعددی را به وجود می آورند. از این جهت امروزه شرکت های سمپاشی اقدام به از بین بردن این حشرات کرده اند.

 

بخشی از خدمات ما در سمپاشی کاسپین

انواع شپش و نحوه زندگی آن ها

به طور کلی شپش ها را می توان به سه دسته تقسیم کرد.

  • دسته اول، شپش های سر هستند. در حال حاضر این انگل، شناخته شده ترین و رایج ترین نوع شپش است. این شپش در حالت بالغ به اندازه یک دانه کنجد در می آید. همچنین رنگ آن قهوه ای مایل به قرمز یا سفید مایل به خاکستری است. این انگل حدود یک ماه بر روی سر انسان زنده می ماند. تخم های این شپش، در فاصله نزدیک به ریشه مو انسان می چسبند. نوزاد شپش نیز ۳ الی ۱۴ روز بعد از تخم ریزی از پوسته خارج می شود.لازم به ذکر است که این شپش ها حداکثر هر ۶ ساعت یکبار از خون سر انسان تغذیه می کنند.
  • دسته دیگر، به شپش های بدن معروف هستند. این شپش ها اغلب در لباس ها و الیاف یافت می شوند. به همین دلیل تخم این شپش ها اغلب بر روی درز لباس ها، روبالشتی ها، پتو ها و … دیده می شود.
  • شپش های عانه، از دیگر انواع شپش ها هستند. این نوع از انگل ها اغلب در مو های زائد ناحیه تناسلی تکثیر می شوند. از این جهت با برقراری رابطه جنسی، به افراد دیگر منتقل خواهند شد. پاهای جلویی شپش های عانه بزرگ هستند. به همین دلیل به شپش های خرچنگی معروفند.

سمپاشی شپش و پاکسازی محیط از آن ها

شپش ها علاوه بر پوست سر و بدن انسان ها، در محیط خانه نیز تکثیر می شوند. به همین دلیل شرکت های سمپاشی با بررسی محیط منزل، میزان آلودگی را بررسی می کنند. سرانجام با استفاده از سم های مخصوص و تجهیزات مناسب، محیط منزل را سمپاشی خواهند کرد. لازم به ذکر است که فرایند سمپاشی شپش ها را بهتر است به نیروهای متخصص بسپارید. این حشرات بسیار کوچک هستند و سمپاشی آن ها باید با دقت و مهارت بالا انجام شود.

راه های از بین بردن و سمپاشی شپش

برای از بین بردن شپش های سر، باید به متخصصین پوست و مو مراجعه کنید. تنها راه نابودی این شپش ها، استفاده از شامپو های مخصوص و لوسیون های ضد شپش است. با این حال یکی از اقدامات ضروری برای از بین بردن این انگل ها، سمپاشی منزل است. دلیل این امر، این است که شپش ها در محیط منزل نیز زنده می مانند. به همین دلیل ممکن است دوباره به شپش آلوده شوید.

پس سمپاشی شپش،مانند سمپاشی سوسک و دیگر حیوانات موذی، راهی موثر برای از بین بردن دائمی این انگل ها است. کارشناسان سمپاشی از سم های مخصوصی برای شپش ها استفاده می کنند. این سم ها معمولا سم های پودری هستند. همچنین به سایر وسایل نظیر ملحفه ها، لباس ها و … آسیبی نمی رسانند. به همین دلیل می توان از آن ها برای ضد عفونی کردن برس ها، شانه ها، رختخواب و … استفاده کرد.

پاکسازی و سمپاشی شپش از منزل

پاکسازی و سمپاشی منزل به منظور کنترل شپش‌ها و سایر آفات ممکن است در مواردی که مشکل جدی شپش در منزل وجود دارد، ضروری باشد. در زیر توضیحاتی را برای پاکسازی و سمپاشی منزل در مقابل شپش‌ها ارائه داده‌ایم:

تمیزکاری منزل برای نابودی شپش

– ابتدا منزل را به طور دقیق و کامل تمیز کنید. از وسایل مختلفی مانند مکنده، جاروبرقی برای این کار استفاده کنید.
– کمد‌ها، زیر تخت و نقاط مخفی دیگر را هم کامل تمیز کنید.

پاکسازی لباس‌ها و پارچه‌ها از شپش

– لباس‌ها و پارچه‌هایی که تا مدت زمان طولانی در مکان‌های مخفی مانده‌اند، بشویید و خشک کنید. این اقدام به کنترل شپش‌ها کمک می‌کند.

سمپاشی شپش

– برای سمپاشی منزل، از محصولات سمپاشی ضد شپش در داروخانه یا فروشگاه‌های مرتبط با آفات استفاده کنید.
– دقیقاً به دستورات روی بسته محصول توجه کنید. معمولاً باید محصول را به مقدار لازم در نقاط مختلف از منزل پخش کرده و  مدت زمان مشخصی اجازه دهید تا اثرگذاری داشته باشد.
– از ماسک و دستکش در هنگام سمپاشی استفاده کنید.

پس از سمپاشی شپش

– پس از اتمام سمپاشی، هوای منزل را تهویه کنید تا بوی محصول ضد شپش از بین برود.
– مطابق دستورات محصول، زمانی که محصول‌ها به اثر می‌انجامند، منزل را کاملا تمیز کنید.

تکرار سمپاشی شپش

– بسته به شدت مشکل شپش در منزل، ممکن است نیاز به تکرار سمپاشی داشته باشید. از دستورات محصول برای تعیین زمان تکرار استفاده کنید.

توجه: محصولات ضد شپش ممکن است برای انسان‌ها یا حیوانات خانگی مضر باشند، بنابراین دقیقاً دستورات استفاده و احتیاطات را رعایت کنید. اگر مشکل شپش به مراتب جدی تر از آن چیزی است که به تنهایی بتوانید حل کنید، مشاوره از متخصصان شرکت کاسپین می تواند به شما کمک کند.

اهمیت مبارزه با شپش ها

شپش ها، انگل های کوچکی هستند که از خون انسان تغذیه می کنند. به همین دلیل به صورت مداوم پوست سر انسان را می گزند و خون را می مکند. این امر موجب بروز خارش های شدید در ناحیه سر می شود. همچنین ممکن است در اثر گزش مداوم، التهاب های دردناکی در ناحیه سر پدیدار شود. به همین دلیل در صورت مشاهده شپش ها، سریعا نسبت به از بین بردن آن ها اقدام کنید. عفونت ثانویه، از دیگر مشکلاتی است که در محل گزش این انگل ها پدیدار خواهد شد.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

علاوه بر این، بزاق شپش ها برای برخی از افراد حساسیت و آلرژی به وجود می آورد. شپش های بدن علاوه بر گزش مداوم، عاملان انتقال بیماری هستند. از جمله رایج ترین این بیماری ها می توان به تب بازگرد اپیدمیک و تیفوس اپیدمیک اشاره کرد. همچنین گزش شپش بدن، موجب خالدار شدن پوست می شود. این امر ضخامت پوست را افزایش خواهد داد. تمام این مشکلات، نشان دهنده اهمیت و ضرورت سمپاشی شپش هستند.

چگونگی تشخیص شپش و پیشگیری از آن

اکثر افراد به دلیل حضور در محیط های آلوده به شپش مبتلا می شوند. همچنین حضور طولانی مدت در اماکن عمومی، می تواند باعث انتقال شپش شود. به همین دلیل مدارس به عنوان منبع اصلی تکثیر شپش شناخته می شود. برای پیشگیری از ابتلا، در گام نخست باید بهداشت فردی را رعایت کرد. شانه زدن مو ها با شانه های دندانه ریز، می تواند شپش های احتمالی از مو را جدا کند. همچنین به طور مداوم، مو های قسمت های بالا گوش و پشت سر را بررسی کنید.

برای سمپاشی شپش ها به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

سمپاشی شپش می تواند برای حیوانات خانگی مضر باشد. از این جهت اگر در منزل خود از حیوانات خانگی نگهداری می کنید، مراقب سلامتی آن ها باشید. توصیه می شود که پس از اتمام فرایند سمپاشی شپش به مدت حداقل ۲ روز در منزل خود ساکن نشوید. قبل از بازگشت به خانه نیز از پاک شدن تمام سموم اطمینان حاصل کنید. مراقب کودکان خود باشید؛ زیرا که این سموم می تواند آسیب های جبران ناپذیری را بر جای بگذارند.

انتخاب نوع سم و تجهیزات سمپاشی منازل نیز اهمیت چشمگیری دارند. در نهایت حتما از نیرو های متخصص برای فرایند سم پاشی کمک بگیرید. این امر علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، آسیب های احتمالی را نیز کاهش می دهد. پس از فرایند دفع شپش، حتما لباس ها و ملحفه ها را با آب گرم بشویید. سپس برای احتیاط، آن ها را اتو بزنید.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

قیمت سمپاشی شپش چقدر است؟

عوامل متعددی در قیمت سمپاشی شپش  تاثیر گذار هستند. به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی را برای این فرایند عنوان کرد. یکی از عوامل موثر بر قیمت سمپاشی شپش، میزان آلودگی محیط است. مسلما هر چه محیط آلوده تر باشد، وقت و انرژی بیشتری برای سمپاشی صرف خواهد شد. علاوه بر این ممکن است فرایند سم پاشی شپش ها در یک جلسه تمام نشود.

از این جهت تعداد جلسات لازم برای سمپاشی کامل نیز در قیمت این فرآیند تاثیر می گذارند. نوع سم و میزان مصرف آن نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت سمپاشی شپش ها هستند. در نهایت با بررسی تجهیزات مورد استفاده، متراژ محیط و سایر عوامل، هزینه سمپاشی مشخص می شود. توصیه می کنیم که برای دریافت اطلاعات دقیق تر، با کارشناسان شرکت سمپاشی کاسپین در ارتباط باشید.

نتیجه گیری…

شپش ها می توانند در مدت زمان کوتاهی، تکثیر شوند؛ تقریبا هر شپش، بیش از صد تخم می گذارد. به همین دلیل در صورت وجود علائم مربوطه و مشاهده این انگل ها، سریعا با شرکت های سمپاشی تماس بگیرید. شرکت کاسپین، از معتبر ترین شرکت های سمپاشی موش ، سوسک، ساس و … به حساب می آید. این شرکت علاوه بر بهره گیری از مجرب ترین نیرو ها، قیمت منصفانه ای را برای خدمات خود در نظر گرفته است.

سمپاشی کاسپین

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *