سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی محل کار و ادارات

سمپاشی محل کار

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

در تمام محیط هایی که ما انسان ها زندگی میکنیم شرایط برای رشد و ازدیاد حشرات، جانوران و آفات فراهم است. وجود آنها در محل زندگی ما علاوه بر ایجاد آلودگی و آسیب های محیطی فراوان و برهم خوردن بهداشت محیط، برای سلامتی ما مضر است. دیدن آنها در محیطهای مسکونی و اداری بسیار ناخوشایند است و چهره ای نامناسب و غیربهداشتی از محیط، در ذهن بیننده بر جای میگذارد. این آفات سبب قطع روند فعالیت کارکنان می شوند. به طوری که ادارات و صاحبان مشاغل برای رسیدگی به این مسِئله، در طول سال هزینه هایی را برای پاکیزگی محیط و رهاشدن از شر این موجودات پیش بینی میکنند.

در این بین سمپاشی محل کار به عنوان آخرین اقدام دفاعی در برابر این آفات میتواند به عنوان اقدامی صحیح در جهت پاکسازی محیط کار در ادارات و محیط های کسب و کار ظاهر شود. که البته برکسی پوشیده نیست که اقدامات پیشگیرانه بسیار بهتر از اقدامات درمانی یا همان مبارزه ی مستقیم با آفات و حشرات است.

دراین نوشتار به شرح چگونگی سمپاشی ادارات و محل کار و تاثیرات آن، شناخت آفات و دلایل جذب آنها و هزینه های این عمل میپردازیم.

روش های متداول سمپاشی ادارات و سازمان ها

اثر مطلوب سمپاشی محل کار در صورتی حاصل میشود که با روش مناسب در زمان مناسب استفاده شود. عملیات سمپاشی مثل سمپاشی ساس و… به عنوان آخرین روش مبارزه به این دلیل ضروریست که اقدامات بهداشتی پیشگیرانه بهداشتی، نظافت، بهسازی و رفع هرگونه منبع آلودگی موثر واقع نمیشود.  به طور معمول در سراسر جهان برای ازبین بردن آفات و حشرات در محیط های کاری و ادارات از روشهای مختلفی بهرهگیری می شود. در زیر به شرح بعضی از روش های رایج سمپاشی میپردازیم.

استفاده از اسپری کردن مواد سمی

در این روش ماده سمی ضدحشره را توسط پمپهای معمولی یا پیشرفته در مکانهای مشخصی از محل کار اسپری میکنند. این عمل ضمن کشتن و از بین بردن حشرات و یا جانوران دیگر، موجب دور شدن آنها از محل کار می گردد. سموم مورد استفاده دراین روش، باتوجه به نوع حشراتی که در محل کار، توسط مسئولین خدماتی شرکت های سمپاشی تشخصیص داده میشوند تعیین میگردد. برای مثال سازمانها و کارخانه ها معمولا با حشراتی مانند سوسک فاضلاب، سوسک ریز، موش فاضلابی و خانگی و پشه و مگس سروکله میزنند و برای رفع این مشکل و از بین بردن حشرات میتوان از خدماتی از جمله سمپاشی سوسک ریز، سمپاشی مگس و… استفاده کرد. استفاده از سموم مرغوب و دستگاه ها و لوازم مخصوص سمپاشی یکی از بهترین روش ها برای سمپاشی محل کار به شمار میرود.

 

بخشی از خدمات ما در سمپاشی کاسپین

سمپاشی حشرات موذی

استفاده از حشره کش های پودری: نوعی پودر بسیار ریز هستند که باید به طور یکنواخت در یک لایه نازک پخش شوند یا در حفرهها و مکانهای مخفی حشرات تزریق شوند تا موثر واقع شوند.

بستن راههای نفوذ

در این روش به جای کشتن حشرات و جانوران موذی و یا سمپاشی موش و…، سعی بر دور نگهداشتن آنها و جلوگیری از نفوذ آنها به محیط کار پرداخته میشود. پر کردن درزها وسوراخ ها، بستن ورودی فاضلاب ها از جمله اقداماتی است که ذیل این روش استفاده میشود.

استفاده از طعمه های مایع

طعمه ها عمدتاً در کنترل سوسک ها و مورچه ها استفاده می شوند. حشره کش های طعمه باید توسط آفت خورده شوند تا موثر واقع شوند. بنابراین، طعمهها حاوی یک ماده غذایی یا مواد جذاب دیگر به همراه یک ماده فعال هستند. طعمه ها باید با دقت قرار داده شوند تا حشرات با طعمه برخورد کنند. استفاده دستکش و ماسک  هنگام استفاده از طعمه ها لازم است. حتما باید از مقدار طعمه توصیه شده که توسط شرکت سازنده بر روی بسته بندی ذکر می شود استفاده شود.

در سمپاشی محل کار طعمه ها میتوانند راه موثری برای کنترل مورچه ها و سوسک ها باشند زیرا حشره آفت به سمت حشره کش جذب می شود، آن را مصرف می کند و آن را به کلنی ها یا پناهگاه ها منتقل میکند. طعمهها عامل کشنده را در یک منطقه کوچک محدود میکنند، بنابراین خطر کمتری برای قرارگرفتن در معرض آنها وجود دارد. ترکیبات فعال رایج در طعمه ها عبارتند از اورمکتین ها، اسید بوریک، فیپرونیل، هیدرومتیلنون، ​​سولفورامید و غیره.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

تاثیر سمپاشی ادارات چیست؟

1- ایجاد روحیه کاری مثبت دربین کارکنان: هیچ کارمندی دوست ندارد در یک محیط ناسالم از لحاظ بهداشتی کار کند.

2- بالا رفتن پرستیژ کاری: مطمئنا یک محیط کاری تمیز و عاری از هرگونه آفتی نشان دهنده اهمیت به فعالیت حرفهای و همچنین احترام به خودو ارباب روجوع ویا مشتری است.

3-کاهش هزینه های نگهداری و تعمیر: با سمپاشی و دور نگه داشتن جانورانی مانند موجودات جونده و موریانه ها از محیط کار، میز های چوبی کاغذها کابل هاو  لوله ها و اتصالات کمتر دچار پوسیدگی و خرابی شده و هزینه های تعمیر و نگهداری محیط کار به مراتب پایین میآید.

4-عدم ایجاد اختلال در کسب و کار: ناخوشایند بودن مشاهده ی جانوران و آفات و حشرات و یا برخورد و تماس با آنها موجب اختلال در کسب و کار ما میشود. با سمپاشی درست و به موقع میتوان از این اختلال جلوگیری نمود.

نکات مهم هنگام سمپاشی ادارات و سازمان ها

تمام پروسه عملیاتی  که برای ازبین بردن حشرات  و موجودات موذی انجام می شود که با مواد شیمیایی و سمی همراه است که بسیار خطرناک بوده و برای سلامتی  زیان آور است. برای همین بهتر است عملیات سمپاشی را به شرکتهای متخصص در زمینه سمپاشی بسپارید و خود به تنهایی سمپاشی را در محل انجام ندهید.

 شرکت های مختصص در زمینه سمپاشی عملیات سمپاشی ساختمان و اقدامات لازم بعد از سمپاشی حشرات را با دقت و حساسیت بالا انجام می دهند.استفاده از لباس های مخصوص و ماسک و کلاه و عینک به منظور جلوگیری از آسیب دیدن خود و سایر افراد در محل عملیات سمپاشی حشرات الزامی است.

همچنین بهتر است در هنگام سمپاشی افراد محل کار را ترک کنند و همچنین غذا و موادخوراکی در معرض سمپاشی قرار نگیرند. ذکر این نکته که سمپاشی به وسیله اسپری های سمپاشی خانگی در مورد عملیات سمپاشی محل کار کافی نبوده و نباید موجب اطمینان خاطر گردد.

انواع آفات و حشرات موجود در ادارات

سازمان ها و کارخانجات معمولا با حشراتی مانند مارمولک، سوسک فاضلاب، سوسک ریز، موش فاضلابی و خانگی و پشه و مگس سر و کله میزنند و برای رفع این مشکل و از بین بردن حشرات می توان از خدماتی از جمله سمپاشی سوسک ریز، سمپاشی مگس و… برای مارمولک و موش می توان از سمپاشی و طعمه گذاری  استفاده کرد.

هزینه سمپاشی ادارات و سازمان ها

این سوال را می توان بر اساس جنبه های مختلف در نظر گرفت، اما مهمترین عوامل موثر بر هزینه سمپاشی به شرح زیر است.

مساحت محل سمپاشی

مهمترین عاملی که می تواند هزینه سمپاشی را تغییر دهد مساحت محل است. هر چه مساحت بزرگتر باشد، هزینه عملیات سمپاشی  بیشتر می شود.

تعداد دفعات

تعداد مراحل سمپاشی  یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه است. با توجه به افزایش آفات وحشرات، تعداد طعمه ها را می توان افزایش داد همچنین از نظر روش تاثیرگذاری بعضی از انواع سموم چند مرحله ای هستند، که مسلما بر هزینه آن تأثیر میگذارد.

تنوع حشرات و جانوران

گرچه حشرات مهمترین مسئله برای سمپاشی هستند، اما حیواناتی مانند مارمولک و موش نیز می توانند با سمپاشی و طعمه گذاری  کشته شوند. این حیوانات و دشواری از بین بردن آنها نیاز مند تغییر سموم و استفاده از موادسمی دیگری است که می تواند عاملی برای افزایش هزینه باشد.

 

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

دلایل جذب آفات در ادارات

جذب آفات وحشرات در محیط کار دلایل زیادی دارد. مهمترین آن عدم رعایت نکاتبهداشتی است که زمینه حضور و رشد و تکثیر جانوران مختلف را فراهم می سازد. عدم نظافت روزانه محیط کار و سرویس های بهداشتی، ریختن موادغذایی در جاهای مختلف محل کار، عدم جمع آوری و تخلیه به موقع زباله ها، عدم نظافت آشپزخانه و سینک های ظرفشویی، رها کردن موادغذایی و خوراکی به صورت در باز، عدم درزگیری و پرکردن سوراخ ها و شکاف های موجود در دیوار و عدم نگهداری مناسب از لوله ها و تجهیزات موتورخانه می تواند از عوامل جذب موجودات موذی و آفات باشد و سمپاشی منازل را بیش از پیش واجب می کند.

جمع بندی …

همانطور که در ابتدای این نوشتار وعده داده بودیم سعی کردیم تا حدود زیادی شما خواننده ی عزیز را با چندو چون عملیات سمپاشی و روش های انجام آن آشنا کنیم. ضرورت سمپاشی محل کار و ادارات و شرکت ها و پیامدهای عدم توجه به نکات بهداشتی در این مورد را بیان کردیم. و توضیح دادیم چقدر این عمل میتواند نتایج مثبتی در روند کار و فعالیت ما ایجاد کند. در بعد عملی شمارا با موجوداتی که ممکن است سلامت شما و همکارانتان در محیط کار را به خطر بیندازند آشنا کردیم و در خصوص هزینههای عمل سمپاشی نکاتی را گوش زد کردیم.

 ذکر دوباره  این نکته خالی از لطف نیست که عمل سمپاشی ادارات و محلهای کار یک عمل تخصصی بوده و نیازمند مهارت و دانش کافی در این زمینه است و بهتر است به شرکتهای متخصص در این زمینه سپرده شود. امیدواریم این نوشتار توانسته باشد آگاهی شما خواننده عزیز را تا حد زیادی اقناع کند. در صورت تمایل می توانید پرسشهای خود را در خصوص  این نوشتار در بخش نظرات با  ما در میان بگذارید.

سمپاشی کاسپین

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۳ از ۵
از مجموع ۳ رای

4 پاسخ

 1. سلام
  سمپاشی ساس چقدر میتونه مفید باشه؟تعداد زیادی ساس تو خونه ما هستن و بسیار آزار دهنده اس.حتی با شست و شوی همه وسایل هم نتونستیم راخت بشیم.

  1. سلام وقت بخیر
   بله ساس ها به دلیل اینکه تعدادشان در مدت کم می تواند بسیار زیاد شود و بعد از مدتی غیر قابل کنترل شوند بسیار آزاردهنده می باشند.اما با سمپاشی ساس می توانید راه زیاد شدن آن ها و ورود دیگر ساس ها را بگیرید و هم چنین به وسیله سمپاشی منازل خانه خود را از آن ها پاک کنید.هرچه سریعتر اقدام به سمپاشی بفرمایید تا از شر آن ها خلاص شوید.برای مشاوره با کارشناسان ما در سمپاشی کاسپین در ارتباط باشید.

 2. سلام منزل ما خیلی سوسک داره اما چون من یک گربه دارم نگرانم با سمپاشی خونه آسیب ببینه.شما راهی برای محافظت از حیوانات خونگی در کنار سمپاشی دارید؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله ما در سمپاشی کاسپین با توجه به نیاز محیط از غلطت های متفاوت سم استفاده می کنیم و در هنگام سمپاشی سوسک از سمومی استفاده می شود که برای دیگر حیوانات و انسان ها ضرر نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *