سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی منازل

سه نفر در حال دفع حشرات
از بین بردن حشرات منزل

 

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

مردی مو بلند در حال سمپاشی عنکبوت

مزایای شرکت کاسپین

 • آماده اعزام تیم های سمپاشی به صورت 24 ساعته
 • استفاده از سموم سازگار با محیط زیست
 • روش های بهداشتی کنترل آفات
 • استفاده از سموم با کیفیت و معتبر ایرانی و خارجی
 • استفاده از سموم بدون بو برای حفاظت از سلامتی مشتریان
 • پرسنل متخصص و متبحر و حرفه ای
 • اجرای نکات ایمنی قبل و بعد از انجام سمپاشی
 • اعزام نیرو کمتر از 2 ساعت در تهران
 • سمپاشی همراه با ضمانت نامه کتبی

با بیش از 20 سال تجربه ، آرامش شما را با ایجاد محیطی بدون آفات تضمین می کنیم ...

ضمانت!!! ما در شرکت کاسپین بعد از انجام سمپاشی ، ضمانت نامه کتبی به شما خواهیم داد و کار ما گارانتی به مدت 6 ماه دارد. همچنین به روزترین تجهیزات و وسایل سمپاشی در شرکت کاسپین موجود است و در هربار استفاده تمامی وسایل ضدعفونی می شوند. رعایت تمامی تمهیدات بهداشتی از مهم ترین اهداف ما است.

قیمت سمپاشی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما تلاش کردیم تا بهترین نوع از سم ها را با مناسب ترین قیمت ارائه دهیم؛ همچنین کارشناسان ما با توجه به محیط و ضرورت سمپاشی، سم مناسب همان محیط را استفاده می کنند و قیمت نیز با توجه به این موارد محاسبه می شود.

در شرکت کاسپین ما با استفاده از بهترین تکنیک ها و سموم اثرگذار تمام آفات و قارچ های احتمالی در محیط را نیز در کنار حیوانات و حشرات موذی از بین خواهیم برد.

سمپاشی منازل، شامل طیف گسترده ای از روش ها برای پیشگیری، کنترل، ریشه کنی و محافظت از خانه در برابر آفات است. آفات شامل مورچه ها، ساس ها، کک ها، موریانه ها، سوسک ها و جوندگان هستند. چندین تکنیک در کنترل و مدیریت آفات وجود دارد که در خلاص شدن از شر آن ها موثر است. این روش ها شامل  مدیریت تلفیقی آفات، کنترل بیولوژیکی،  شیمیایی و فیزیکی آفات می شود.

 

 

متخصصان کنترل آفات، ممکن است بسته به جدیت مشکل ایجاد شده، از چندین روش استفاده کنند. استفاده از تکنیک های کنترل و مدیریت آفات در سمپاشی خانه، به محض مشاهده علائم بسیار مهم است.  این باعث می شود تا از بدتر شدن آن ها جلوگیری شود. آفات اغلب بسیار فراتر از آنچه قابل مشاهده است، آسیب می رسانند. به همین دلیل است که سمپاشی به موقع منازل می تواند در جلوگیری از آسیب ها، موثر باشد.

 

 

مردی در حال استفاده از دستگاه سم پاش
عکس سمپاشی منازل

 

 

اهمیت و ضرورت سمپاشی در منازل چیست؟

در ابتدا باید اشاره کنیم که کنترل آفات ضروری است. همانطور که این اصول و کنترل آفات در سمپاشی انبار و سوله ها باید رعایت شود در منازل نیز جوندگان و حشرات ناقل بیماری خطرناک هستند و آشپزخانه و اتاق خواب شما را آلوده می کنند. هدف از حذف هر نوع آفت از خانه، حفظ سلامت و امنیت شماست.

به عنوان مثال، جوندگان می توانند هم به لوازم خانه آسیب برسانند و هم مدفوع خود را روی مواد غذایی که در آشپزخانه شما پیدا می کنند یا در نزدیکی آن ها باقی بگذارند. اگر به طور تصادفی غذای آلوده بخورید، ممکن است دچار بیماری های شدیدی شوید. حشرات موذی حامل ویروس ها و باکتری های خطرناکی هستند که در صورت ابتلا نیاز به درمان طولانی مدت پیدا خواهید کرد. برخی دیگر از حشرات می توانند بیماری هایی همچون آسم را تشدید کرده و عارضه های آلرژیک ایجاد کنند.

 اگر شما حشرات را به طور منظم مشاهده می کنید، به احتمال زیاد به خانه شما هجوم آورده اند. بسیار مهم است که فوراً با یک متخصص سمپاشی تماس بگیرید.

 در واقع، کنترل آفات برای حفظ امنیت و سلامت خانواده شما ضروری است. آفاتی مانند موش، سوسک و دیگر موارد می توانند قبل از این که متوجه شوید، در خانه شما لانه کنند؛ برای راه اندازی یک کلنی تنها یک جفت از این حشرات کافیست؛ سپس، در عرض چند ساعت یا چند روز، آن ها گسترش می یابند و باعث ایجاد مشکلات جدی برای شما خواهند شد.

 

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

 

قیمت سمپاشی منازل در تهران و کرج

هنگام بررسی عوامل موثر بر قیمت سمپاشی خانه، می بایست موارد زیادی را همچون متراژ ساختمان، نوع و کیفیت سم، تعداد دفعات و موقعیت را در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که با افزایش متراژ ساختمان، هزینه خدمات دفع حشرات نیز بالاتر خواهد رفت.

همچنین، برای هر حشره، نیاز است سمی به خصوص تهیه شود که کیفیت و نوع سم می تواند بر قیمت موثر باشد. ممکن است لازم باشد برای از بین بردن کامل آفات، چندین بار سمپاشی خانه صورت گیرد. این تعداد دفعات نیز در قیمت نهایی تاثیر گذار است. برای اطلاع از قیمت دقیق سم پاشی با شماره های درج شده در سایت با ما تماس حاصل نمایید.

 

 

سم پاشیدن به دیوار خانه
دفع حشرات منازل و ساختمان ها

 

عوامل موثر در روند سمپاشی منازل و ساختمان ها

روش‌ های مختلفی برای کنترل آفات وجود دارد، اما می‌ توان آن ها را به چند دسته اصلی تقسیم کرد که در ادامه به بررسی هر کدام از این روش ها پرداخته ایم.

هر روش، بسته به مقیاس آلودگی و همچنین نوع آفت می ‌تواند درجه اثربخشی متفاوتی داشته باشد.

روش های بهداشتی کنترل آفات

تمیز نگه داشتن خانه برای کاهش هجوم آفات بسیار مهم است. آفات به دنبال مکان هایی با منبع غذایی فراوان هستند و همچنین محیط امنی را نیاز دارند که در آن بتوانند تولید مثل کنند.

روش های بیولوژیکی

روش‌ های کنترل بیولوژیکی را می‌توان به عنوان راه ‌حل‌های طبیعی نیز در نظر گرفت. زیرا به استفاده از آفت‌ کش ‌ها یا سایر مواد شیمیایی متکی نیستند.

روش های فیزیکی

روش های فیزیکی کنترل آفات بر به دام انداختن و کشتن حشرات و جوندگان متکی است.

طعمه سمی

استفاده از طعمه سمی، یک روش مناسب و موثر برای کنترل آفات است و سموم زیادی برای انتخاب وجود دارد. سم کنترل آفات، معمولاً در دو حالت گرانول و  ژل تولید می شود.  طعمه مسموم در مناطقی قرار می گیرد که علائم فعالیت آفت را نشان می دهد. حشرات این سموم را یا در همان مکان می خورند یا به لانه منتقل می کنند.

تله ها

استفاده از تله های فیزیکی، قابل تشخیص ترین اقدام برای کنترل آفات است. تله گذاری برای مقابله با جوندگان، پرندگان و سایر حیوانات کوچک استفاده می‌شود. همانند روش‌ های ذکر شده قبلی، قرار دادن تله باید در مناطقی متمرکز شود که احتمال وجود آفات بیشتر است.

 

 

یک متخصص در حال سم پاشی پنجره ها
نکات مهم قبل از سمپاشی خانه

 

 

نکات مهم پیش از سمپاشی 

پیش از سمپاشی منزل، لازم است که نکات مهمی را در نظر داشته باشید. منابع غذا، آب و  رطوبت را حذف کنید. مواد غذایی را در ظروف پلاستیکی یا شیشه ای در بسته نگهداری نمایید.

 • زباله های حاوی ضایعات مواد غذایی باید در سطل های زباله با سرپوش محکم قرار داده شوند.
 • به طور منظم، زباله های خانه را خارج نمایید.
 • نشتی لوله کشی را تعمیر کنید و اجازه ندهید آب در جایی از خانه جمع شود.
 • بهم ریختگی، مکان هایی را برای زاد و ولد و پنهان شدن آفات فراهم می کند و خلاص شدن از شر آن ها را دشوار می نماید.
 • مکان هایی را که آفات می توانند وارد شده و پنهان شوند را ببندید.
 • در مورد آفاتی که دارید و روش کنترل آن ها اطلاعات کسب کنید.
 • از آفت کش ها هنگام سمپاشی منازل، به طور ایمن و صحیح استفاده کنید.
 • حیوانات خانگی و کودکان را از مناطقی که آفت کش استفاده شده است، دور نگه دارید.

پس از انجام اقدامات پیشگیرانه، می توانید از طعمه ها به عنوان اولین روش نابودی حشرات یا جوندگان استفاده کنید. طعمه گذاری عموما موثر است و می تواند با کمترین خطر انجام شود، به شرطی که دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی قرار گیرند. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله خطرات سمپاشی برای حیوانات خانگی را پیشنهاد می کنیم که مطالعه نمایید.

همیشه دستورالعمل ها و هشدارهای ایمنی بر روی آفت کش ها را بخوانید. در صورت امکان از محصولات آماده استفاده نمایید. متخصصان سم پاشی منزل، برای کمک به کنترل آفات، قبل از استفاده از آفت کش ها، منبع مشکل را پیدا کرده و رفع می کنند.

 

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

 

مراحل و اصول سمپاشی منازل

در ابتدا باید بدانید که چگونه سم مناسب را انتخاب کرده و آن را آماده کنید. توجه داشته باشید که لازم است از لوازم مناسب این کار و لباس مخصوص استفاده کنید تا مانع نفوذ هر گونه تماس سم با پوست خود شوید.

استفاده از عینک محافظ نیز ، دارای اهمیت بالایی است. نفوذ سم به داخل چشم، می تواند سوزش و قرمزی ایجاد کند. نکته مهم دیگری که در این مورد باید به کار ببندید، استفاده از ماسک های فیلتردار است که بتواند مانع مسمومیت شما در هنگام تنفس گردد.

لازم است مناطقی که انتظار می رود محل لانه حشرات باشند را بررسی کرده و به خوبی سمپاشی نمایید. تمام مناطقی همچون کابینت ها، کفپوش های چوبی، فاضلاب و یا حتی در بخش پشتی رادیاتورها را به خوبی کنترل نمایید. آن ها می توانند محل مناسبی برای تخم گذاری حشرات و آفات باشند. ضمن آن که دفع حشرات به صورت دوره ای و سالانه می تواند در جلوگیری از رشد و گسترش آفات، کمک موثری باشد.

 

 

دختری در حال تمیز کردن دیوار
نکات مهم بعد از دفع حشرات با سموم

 

 

اقدامات بعد از سمپاشی منازل

پس از دفع حشرات و استفاده از سموم  لازم است که به نکات زیر توجه نمایید:

اجازه دهید سموم تاثیر بگذارند

از آن جایی که بسیاری از سموم پس از خشک شدن بی‌خطر هستند، اغلب می ‌توانید تا زمانی که سمپاشی انجام می شود، در خانه بمانید. این همچنین به این معنی است که باید از پاک کردن مناطق سم پاشی شده یا شستن لوازم خودداری کنید.

ترک ها و نشتی ها را رفع کنید

تکنسین سم پاشی می تواند بخش های آسیب دیده، ترک ها و نشتی های ایجاد شده در مناطق مختلف خانه را نشان دهد. مهر و موم کردن این مناطق یک راه عالی برای کاهش رشد آفات و نیاز مجدد به سمپاشی است.

دوباره مناطق مشکل را بررسی نمایید

هنگام انجام مراحل سمپاشی، ممکن است مواردی وجود داشته باشد که دفع حشرات به صورت کامل انجام نشود و به سرعت حشرات بازگردند. محافظت مؤثر از خانه در برابر آفات، از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین لازم است تا یافتن بهترین راه حل، بررسی گزینه های مختلف را در نظر داشته باشید.

مواد غذایی آسیب دیده و مواد فاسد شدنی را دور بریزید

قبل از سم پاشی، باید تمام مواد غذایی و مواد فاسد شدنی خود را از محیط خارج نمایید. بهتر است محتاط باشید و مواد غذایی را که ممکن است در معرض سموم قرار گرفته باشد را دور بریزید.

موارد جذاب برای آفات را حذف کنید

در برخی موارد، فقط آب و هوای خانه شما می توانند آفات را جذب کنند. در موارد دیگر، ممکن است عادت‌ هایی در خانه داشته باشید که آفات را به سوی خود می کشانند؛ مانند گذاشتن آب بدون پوشش یا نگه داشتن غذا بدون پوشش مناسب. اطمینان حاصل کنید که در هیچ مکانی خرده نان روی زمین نریزد زیرا این مکان ها منبع غذا و لانه سازی برای بسیاری از آفات هستند.

 

 

یک اسپری حشره کش به دنبال یک سوسک
از بین بردن سوسک

 

 

سمپاشی منازل برای سوسک 

هجوم سوسک می تواند یک کابوس برای بسیاری از افراد باشد. سرعت تولید مثل سریع این موجودات آنقدر بالا است که جمعیت آن ها می تواند در عرض چند هفته فوق العاده زیاد شود. این، توانایی آن ها برای ورود در هر شکاف کوچک، آن ها را به آفتی بسیار پایدار تبدیل می کند. ریشه کن کردن آن ها بدون کمک یک متخصص ، تقریباً غیرممکن است.

اگر تعداد سوسک های منزل شما از کنترل خارج شده است، تماس با یک متخصص کنترل آفات اغلب بهترین اقدام برای سمپاشی سوسک و دفع دائمی این حشرات است. آن ها معمولاً از یک طعمه ژل حاوی حشره کش های مختلف برای کشتن مؤثر سوسک ها استفاده می کنند.

سمپاشی سوسک کابینت برای منازل

بسیاری از افراد برای مبارزه با سوسک‌های کابینت از تله‌های چسبی یا گچ سوسک‌کش استفاده می‌کنند. با این وجود، این روش‌ها نیاز به زمان زیادی دارند تا بتوانند تعداد معدودی از سوسک‌های کابینت را از بین ببرند. همچنین، سوسک‌ها در نقاط مختلف ساختمان حرکت می‌کنند و به سادگی نمی‌توان از این روش‌ها در تمام نقاط ساختمان استفاده کرد. بنابراین، بهترین راه برای مقابله با این مشکل مشاوره با متخصصان سمپاشی کاسپین است.

شما می‌توانید با مشاوره از متخصصان ما، بهترین نوع سم که کمترین تأثیر زیست محیطی را دارد و ترکیبات آسیب‌زا برای سیستم تنفسی انسان ندارد را برای سمپاشی سوسک‌ کابینت انتخاب کنید. متخصصان ما به محل مورد نظر می‌آیند و در مدت زمان کوتاهی کار سمپاشی خانه را انجام داده و خیال شما را از این موجودات ناخوشایند و آلوده راحت می‌کنند.

سمپاشی منازل برای ساس

ساس ها در برابر بسیاری از آفت کش ها مقاوم شده اند؛ با این حال، با استفاده از پیشرفت های علمی و سمپاشی ساس ها می توان از شر آن ها خلاص شد و دوباره با آرامش به خواب رفت.

با شناسایی و تأیید وجود تخم ‌ساس می‌ توانید شدت آلودگی را اندازه‌گیری کنید؛ پس از آن، به سادگی می توانید از آفت کش های موثر برای از بین بردن ساس ها استفاده نمایید.

پیرتروئیدها دسته ای از مواد شیمیایی هستند که معمولاً در برنامه های مدیریت آفات استفاده می شوند. بیشتر پیرتروئیدها، سمیت کمی برای پستانداران و پرندگان دارند. آن ها به سرعت اثر کرده و برای کشتن حشرات، به دوز پایینی از مواد فعال نیاز دارند.

 

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

 

سمپاشی منازل برای موش ها

جوندگان می توانند آسیب جدی به اموال شما وارد کنند و حضور آن ها منجر به برخی بیماری های خاص در انسان می شود. جوندگانی مانند موش، حامل ویروس هانتا و سالمونلا، تولارمی و طاعون بوبونیک هستند. جوندگان هزاران مایل در سال راه می ‌روند و حامل هرگونه بیماری و آلودگی می توانند باشند.

دور نگه داشتن و سمپاشی موریانه و موش از محیط زندگی، به شما و خانواده شما کمک می کند تا ایمن و سالم بمانید. یک متخصص سموم، به کنترل یا گرفتن این جوندگان کمک می کند و خانواده شما را از بیماری هایی که جوندگان با خود می آورند دور نگه می دارد. سمپاشی موش اصول و نکاتی دارد که در مقاله ای با این عنوان تمام موارد را از معرفی بهترین سم برای سمپاشی منازل و از بین بردن موش تا تله گذاری برای موش و قیمت آن برای شما توضیح می دهیم.

آموزش سمپاشی موش در منزل با شمع

در ویدیو زیر یکی از راحت ترین روش های دفع موش را ملاحظه می کنید:

 

 

در ویدیو بالا مشاهده کردید که به کمک یک شمع و رنده کردن مقداری از آن می توانید به راحتی به صورت خانگی موش ها را سمپاشی نمایید. تنها کافیست که در یک ظرف مقداری بادام زمینی له شده و شکر را مخلوط نمایید و شمع رنده شده را به آن اضافه کنید. مواد مورد نظر را در محل هایی که موش رفت و آمد دارد کار بگذارید و شاهد نابودی این حشرات موذی باشید.

 

 

زدن اسپری موریانه کش به دیوار
دفع موریانه

 

 

سمپاشی منازل برای موریانه

از بهترین روش ها برای خلاص شدن از شر موریانه ‌ها استفاده از محصولات کشتار موریانه در فضای بیرونی خانه، استفاده از مواد شیمیایی مستقیم در داخل خانه، نصب طعمه‌ های موریانه و پاشیدن اسید بوریک در کف خانه و دیوارها است.

شما می توانید از کشنده‌های شیمیایی سنتی گرفته تا گزینه ‌های ارگانیک که می تواند در خلاص شدن از شر موریانه ها موثر باشد را استفاده نمایید. به طور معمول، درمان های مرسوم موریانه را در محیط بیرونی خانه اعمال می کنند تا یک مانع برای ورود موریانه به خانه ایجاد شود.

موریانه ها قادر به تشخیص سموم نیستند، بنابراین سعی نمی کنند از آن اجتناب نمایند. وقتی موریانه موادی را که با سم موریانه‌کش ترکیب شده است می خورد، می‌میرد. هنگامی که یک موریانه با سم تماس پیدا می‌ کند، ناخودآگاه آن را به اطراف منتقل می نماید. این باعث می شود موریانه‌ های دیگر را آلوده کرده و در نهایت کلنی آن ها از بین می رود.

مواد شیمیایی مستقیم، بر خلاف موریانه کش ها، در واقع می توانند در داخل خانه شما استفاده شوند. شما می توانید آن ها را مستقیماً به حفره‌ها و شکاف‌ هایی اسپری کنید که مکان بسیار خوبی برای اختفای موریانه‌ ها ایجاد می‌ کنند. فوم بی بو، منبسط شده سپس تبخیر می شود و بقایایی را باقی می گذارد که موریانه ها به محض لمس آن مسموم می شوند.

از سویی دیگر، استفاده از طعمه موریانه یک روش اثبات شده است. این طعمه ‌ها که در اطراف خانه نصب می‌شوند، موریانه ‌ها را به سوی سم جذب می کنند. این سم، رشد طبیعی موریانه ها را قطع می کند و آن ها را در حالی که می خواهند پوست اندازی کنند، از بین می برد. به دلیل تاخیر در اثر سم، موریانه های آلوده حشره کش را به همراه خود به کلنی بازگردانده و به موریانه های دیگر منتقل می کنند.

سمپاشی منازل برای شپش

شپش یکی از حشراتی است که به سرعت به پوست انسان چسبیده و مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند. اگر شپش در محیط زیستگاه انسان، به ویژه بدن و سر انسان حضور داشته باشد، لازم است از طریق درمان‌های پزشکی مشکل را حل کنیم. اما اگر شپش به تمام نقاط خانه منتقل شده باشد، در این صورت تنها راه حل، سمپاشی کامل خانه برای از بین بردن شپش است و باید تمامی مکان‌های آلوده به دقت سمپاشی شپش شوند.

 

زمان سم پاشی خانه

یکی از مواردی که هنگام سمپاشی باید به آن دقت کنید زمان آن است. بهترین زمان کاملا بستگی به فصلی دارد که در آن هستید. اما به طور معمول شما با گرم شدن هوا بیشتر به سراغ سم پاشی می روید. چرا که در گرما حشراتی مانند سوسک، پشه، ساس و … را بیشتر خواهید دید.

 

خطرات سمپاشی منازل

قبل از اینکه سم پاشی در خانه را انجام دهید بهتر است از خطرات سمپاشی منازل آگاه باشید! مهمترین نکته در سم پاشی خانگی عدم آگاهی مردم از وجود سم در خانه ی  خود می باشد. عدم آگاهی از وجود سم در خانه می تواند مشکلات پوستی، تنفسی و عصبی و خطر سقط جنین را افزایش دهد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم تمامی افراد خانواده را در جریان سمپاشی بگذارید.

سمپاشی منزل در تهران

اگر به دنبال دفع حشرات در شهر تهران یا کرج هستید، شرکت کاسپین آماده خدمت رسانی به شما خواهد بود. شرکت کاسپین با استفاده از با کیفیت ترین سموم بدون بو اقدام به سم پاشی منازل شما از هرگونه حشرات موذی مانند سوسک، موش، ساس، کنه و … می کند. اگر قصد اطلاع دقیق از قیمت و روند سمپاشی را دارید با شماره تماس های گفته شده ارتباط برقرار کنید؛مشاورین ما در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود.

شرکت کاسپین

سوالات متداول

 • قیمت سمپاشی ساختمان به چه صورت حساب می شود؟

هنگام بررسی عوامل موثر بر قیمت، می بایست موارد زیادی را همچون متراژ ساختمان، نوع و کیفیت سم، تعداد دفعات سم پاشی و موقعیت را در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که با افزایش متراژ ساختمان، هزینه نیز بالاتر خواهد بود.

 • آیا سمپاشی فقط یک نوع از آفات را از بین می برد؟

در شرکت کاسپین ما با استفاده از بهترین تکنیک ها و سموم اثرگذار تمام آفات و قارچ های احتمالی در محیط را نیز در کنار حیوانات و حشرات موذی از بین خواهیم برد.

 • بعد از سمپاشی خونه لازم است چه کارهایی انجام دهید؟

بعد از سم پاشی، می توانید این کارها را انجام دهید: فرصت دهید سم اثر کند، ترک ها و درزها را بگیرید، مواد فاسد را دور بریزید، از آنچه که ممکن است آفت ها را جذب کند، از بین ببرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱ رای

24 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
   بله ما تمام راه های مربوط به سمپاشی و تله گذاری را انجام میدهیم.برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی با کارشناسان ما با شماره های 09106682600 – 09378505613 تماس بگیرید.

  1. بستگی به شرایط دارد هم بصورت تله گذاری انجام میشود هم به وسیله سم. برای مشاوره بیشتر در مورد سمپاشی موش و اطلاع قیمت با شماره های داده شده تماس بگیرید. 09106682600 – 09378505613

  1. سلام و درود. بله انجام میشه.در صورت نیاز به مشاوره در مورد چگونگی و قیمت سمپاشی با شماره داده شده تماس بگیرید. 09106682600 – 09378505613

  1. سلام و درود. هزینه سمپاشی بر حسب سم استفاده شده و میزان بزرگی محل متفاوت خواهد بود. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر و اطلاع از قیمت سمپاشی با شماره های داده شده تماس بگیرید. 09106682600 – 09378505613

  1. سلام و درود. بله انجام میشه.در صورت نیاز به مشاوره در مورد چگونگی و قیمت سمپاشی با شماره داده شده تماس بگیرید. 09106682600 – 09378505613

 1. سلام. ممنونم از خدمات سمپاشيتون
  ديگه هيچ سوسكي توي خونمون نيست، فقط سوالم اين هست كه لازمه به صورت دوره اي باز سمپاشي انجام شه يا ديگه نيازي نيست؟

  1. سلام و درود. خواهش میکنیم، رضایت شما باعث افتخار ماست. سمپاشی سوسک بهتر هست که به صورت دوره ای اگر هنوز سوسک مشاهده می کنید انجام بشه، اما اگر سوسکی مشاهده نکردید خیر نیازی به سمپاشی مجدد نیست.

 2. سمپاشی ساس برای یک خونه 100 متری چقدر میشه قیمتش؟ فقط برای اتاق خوابا باید انجام شه یا کل خونه؟

  1. سلام و درود به شما دوست عزیز. باید بررسی محیط توسط متخصصان ما انجام بشود تا بتوانیم جواب دقیق بهتون بدهیم اما می توانید با شماره های 09106682600 – 09378505613 تماس گرفته و مشاوره رایگان در زمینه شرایط و قیمت سمپاشی از همکاران ما بگیرید.

 3. سمپاشی خونه من رو انجام دادید دو ماه پیش و من واقعاااا ممنونم ازتون کل سوسکای خونمون از بین رفت

  1. سلام و درود دوست عزیز. برای هماهنگی و اطلاع از حدود قیمت سمپاشی با شماره های مقابل تماس حاصل فرمایید. 09378505613 – 09106682600

 4. مرسی از پادکست مفیدتون. من اگر بخوام که برام سمپاشی سوسک انجام بدید حدود هزینه رو میشه بفرمایید که بدونم؟

  1. سلام و درود به شما. خوشحالیم که پادکست مفید بوده براتون. بستگی به شرایط و تعداد سوسک ها دارد، در شرایط خاص ممکن است نیاز به چندین مرحله سمپاشی سوسک باشد. برای اطلاعات بیشتر و کسب مشاوره با تیم ما تماس حاصل فرمایید. 09378505613 – 09106682600

  1. سلام و ارادت خدمت شما، بله شرکت کاسپین انواع خدمات سمپاشی موش را برای شما عزیزان با بهترین سموم انجام خواهد داد. برای هماهنگی با شماره های مقابل تماس بگیرید. 09378505613 – 09106682600

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *