سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی با قیمت مناسب

از بین بردن ساس با شست و شو

آیا ساس با شست و شو از بین می رود؟

در پاسخ به سوال مطرح شده می بایست اشاره کرد که شست و شوی ساس موجب از بین رفتن آن نمی شود. همچنین بر خلاف باور عوام، قرار دادن وسایل در معرض تابش آفتاب نیز موجب نابودی ساس ها و مرگ آن ها نخواهد شد. جهت نابودی ساس ها و پاکسازی منزل از وجود این موجودات موذی، کسب اطلاعات درباره آن ها  و انجام عملیات سمپاشی ضرورت دارد.
ساس ها حشرات بسیار ریزی هستند که برای زندگی کردن، مکان های بسیار تاریک را ترجیح می دهند. به همین علت، بیش ترین محلی که مورد هجوم این حشرات قرار می گیرد، شکاف های موجود در ساختمان است.

ویژگی های ساس ها

ساس ها موجوداتی هستند که زندگی در مکان های بسیار تاریک را ترجیح می دهند. این جانوران موذی به سرعت تکثیر می شوند و پس از مدتی، نابودی آن ها و پاک سازی محیط بسیار دشوار خواهد بود. ساس ها از خون جانوران خون گرم تغذیه می کنند.
البته می بایست اشاره کرد که ساس ها برای تغذیه، بدن موجود زنده را به هنگام خواب مورد هجوم قرار می دهند. محل گزیدگی ساس ها تا به مدت 14 روز نمایان نمی شود.

 

ساس قهوه ای
از بین رفتن ساس با شست و شو

 

مدت زمان زنده ماندن ساس روی لباس

با توجه به این که بدن ساس ها بسیار مقاوم است، امکان حیات آن ها در سخت ترین شرایط نیز وجود دارد. به عنوان مثال: این موجودات قابلیت زنده ماندن به مدت یک سال را دارند به گونه ای که هیچ نوع غذایی در این زمان طولانی مصرف نکرده باشند؛ در نتیجه نمی توان زمان مشخصی را برای زنده ماندن این حشرات موذی اعلام کرد. البته می بایست اشاره کرد که شستن لباس های آلوده در دمای بسیار بالا می تواند احتمال زنده ماندن این موجودات را کاهش دهد.
همچنین جهت تکمیل اطلاعات فوق، می بایست اشاره کرد که شست و شوی لباس ها در دمای بالا نیز نمی تواند همچون سمپاشی ساس، روش قطعی نابودی ساس ها باشد.

آیا ساس ها در لباسشویی منتقل می شوند؟

همانطور که اشاره شد، شستن لباس ها برای مدت زمانی طولانی و با استفاده از آب بسیار گرم موجب از بین رفتن و کاهش ساس ها می شود.
به همین ترتیب با استفاده از این روش می توان احتمال انتقال ساس ها را از طریق لباس در لباسشویی کاهش داد. با این حال نمی توان این روش را به عنوان مطمئن ترین روش شناخت.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

آیا ساس با شست و شو از بین می رود؟

با توجه به مطالب فوق، می بایست توجه داشت که شست و شو، روش مناسب و مطمئنی برای از بین بردن ساس ها نخواهد بود؛ بنابراین به صورت کلی توصیه می شود از سایر تکنیک های نابودی ساس ها استفاده نمایید.

البته شست و شوی لباس ها در آّب داغ و به مدت طولانی می تواند کاهنده تعداد ساس های زنده باشد. همچنین برای کسب اطمینان از مرگ این موجودات بهتر است تمامی لباس ها را اتو خشک کنید.

راه های پیشگیری از ورود ساس

در مطالب قبلی نیز اشاره شد، ساس ها علاقه دارند در مکان های بسیار تاریک زندگی کنند. این مکان ها درز ها و شکاف های موجود در ساختار داخلی و خارجی خانه است؛ بنابراین در اولین گام ضرورت دارد که درز های موجود در خانه، کلید ها، پریز ها و چهارچوب در را بپوشانید.
همچنین جهت جلوگیری از نفوذ ساس به بافت لباس ها بهتر است آن ها را در کاور های پلاستیکی قرار دهید. بسیار اهمیت دارد که با تمامی علائم وجود ساس در منزل آشنایی داشته باشید؛ به این ترتیب می توانید در مناسب ترین زمان از یک شرکت سم پاشی معتبر کمک دریافت کنید.

ساس نارنجی
چکاپ وسایل منزل توسط نمایندگان شرکت سمپاشی

سایر روش های پیشگیری از ورود ساس

بسیار اهمیت دارد که در صورت رویت ساس در منزل از هر گونه خود درمانی خودداری نمایید. همچنین می توانید برای کاهش ساس ها در منزل، وسایل را نظم دهی کنید. البته کاهش تراکم وسایل منزل و استفاده مکرر از جاروبرقی می تواند موجب کاهش حضور این جانوران موذی باشد.
توصیه می شود برای پیشگیری از هجوم ساس ها به صورت مرتب، محل استراحت و دفع ادرار حیوان خانگی خود را کنترل نمایید. حتما از کاور های مناسب برای پوشش دهی تشک خواب و بالشت ها استفاده شود. موارد زیر از سایر روش های پیش گیرانه محسوب می شود.
• عدم استفاده از وسایل دست دوم
• استفاده از کارتن های تمیز برای بسته بندی اساس
• بازدید دوره ای مبل ها و تجهیزات تختخواب

بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد سمپاشی سوسک

تاثیر تشخیص به موقع حضور ساس ها

در قسمت های قبلی نیز اشاره شد، ساس ها موجوداتی هستند که به سرعت تکثیر می شوند؛ بنابراین تشخیص به موقع حضور آن ها موجب جلوگیری از تشدید آلودگی است.
البته برای ریشه کن کردن ساس ها می بایست از روش های مطمئن و تخصصی استفاده شود. تکنسین های حاضر در شرکت های سم پاشی برای از بین بردن ساس ها، دوره های تخصصی را پشت سر گذاشته اند؛ بنابراین می توان با خیال آسوده از خدمات این شرکت ها بهره مند شد.

جمع بندی

شست و شوی ساس ها به هیچ عنوان راه حل مناسبی برای از بین بردن آن ها محسوب نمی شود. در واقع برای اطمینان از عدم حضور این موجودات در منازل، بسیار اهمیت دارد که تمامی روش های پیش گیرانه را رعایت نمایید. همچنین بهتر است در صورت مشاهده علائم حضور این موجودات از یک شرکت سمپاشی معتبر و با سابقه، مشاوره و کمک های لازم را دریافت نمایید.

منبع: radintak

سمپاشی کاسپین

سوالات متداول

  • آب داغ باعث از بین رفتن ساس می شود؟

ساس موجودی جان سخت است که بهترین راه برای نابودی آن استفاده از روش سمپاشی خواهد بود. آب داغ و شست و شو باعث از بین رفتن ساس نخواهد شد.

  • نمایان شدن گزش ساس چقدر طول می کشد؟

حدود 14 روز زمان می برد تا گزش ساس نمایان شود، پس تشخیص به موقع حضور ساس در منزل می تواند سبب ریشه کنی سریعتر این موجود و جلوگیری از تشدید آلودگی شود.

2 پاسخ

    1. سلام و درود. خیالتان راحت، همکاران ما عملیات سمپاشی ساس را با در نظر گرفتن تمام اصول ایمنی و نظافت برای ساکنین خانه انجام می دهند. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر و اطلاع از قیمت سمپاشی با شماره های داده شده تماس بگیرید. 09106682600 – 09378505613

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Need Help? ارتباط با ما