سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی با قیمت مناسب

سمپاشی حشرات

سمپاشی حشرات

حشرات و جانوران موذی از جمله موجوداتی هستند که به محیط بیرون تعلق دارند، ولی گاه به نوعی از سوراخ یا شکافی وارد ساختمان می شوند و آسایش ساکنین را بر هم می زنند. بعضی از گونه های این موجودات، به سرعت تکثیر شده و مشکلات بهداشتی و اقتصادی به وجود می آورند. سمپاشی، سریع ترین و کاربردی ترین راه نجات از آزار و اذیت این موجودات است.

سمپاشی حشرات و جانوران موذی توسط سمپاشی کاسپین!

امروزه محصولات زیادی با عنوان سم، آفت کش و حشره کش در فروشگاه ها یافت می شوند، اما تاثیر آن ها بر روی همه حشرات و جانوران موذی یکسان نیست. از طرفی پیدا کردن محل کولونی این موجودات در ساختمان و زمان مناسب سمپاشی نیز، نیازمند دانش و تجربه است. همچنین به خاطر داشته باشید که استفاده بیش از حد مجاز از سم ها و مواد شیمیایی برای سالمندان، کودکان و حیوانات خانگی خطر دارد. بنابراین عاقلانه تر و اقصادی تر آن است که سمپاشی حشرات را به دست افراد با تجربه و کاردان بسپارید. همکاران ما می توانند در این مساله شما را یاری دهند و مناسب ترین سم را با توجه به وضعیت ساختمان شما استفاده کنند.

 

بیشتر بخوانید : روش های خانگی دفع حشرات

 

راه های از بین بردن حشرات

حشرات عمدتا به دلیل فرار از تغییرات دمایی محیط و گرسنگی به ساختمان شما هجوم می آورند. برای همین به محض مشاهده حشرات در ساختمان، پنجره ها را باز کنید و اجازه دهید هوا جریان یابد. راه دیگر آن است که منبع تغذیه ای آن ها را از ساختمان خارج کنید. همچنین پاکیزگی و حفظ بهداشت محیط باعث دور کردن حشرات می شود. همان گونه که گفته شد، حشره کش ها و آفت کش های متنوعی در بازار وجود دارند که حتی از سوپر مارکت نزدیک شما نیز قابل خریداری هستند، اما تاثیر موقت دارند. به علاوه، اگر در زمان مناسب استفاده نشوند، حشره همچنان به تولید مثل و آسیب رساندن به محیط ادامه می دهد. سمپاشی، آخرین و مطمئن ترین راه از بین بردن این موجودات موذی برای همیشه است. اگر میخواهید بدانید بهترین زمان سمپاشی حشرات چه موقعی است حتما مقاله ی قبلی را مطالعه نمایید.

سمپاشی هزارپا

هزارپا از جمله موجوداتی است که هیچ مدرکی مبنی بر این که داخل ساختمان زندگی می کند، به جا نمی گذارد. شما کاملا به صورت تصادفی با یک هزارپا رو به رو می شوید، مثلا هنگام راه رفتن آن روی دیوار یا زمانی که جعبه ای را بر می دارید. گاهی هم ممکن است به طور اتفاقی درون سینک یا یک لگن گیر بیفتد. این موجودات شکارچی هستند و از حشراتی مانند ساس، سوسک و موریانه تغذیه می کنند. به همین دلیل تعداد زیاد هزارپا در ساختمان شما می تواند هشداری مبنی بر وجود آفت دیگری باشد. هزارپا ها اغلب انسان ها را نیش نمی زنند، اما بعضی از آن ها نیش دردناکی دارند. کنترل آن ها با آفت کش ها و حشره کش ها امکان پذیر است، اما سم باید در زمان مناسب استفاده شود و به نسبت استانداردی با آب مخلوط گردد.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

سمپاشی سوسک

سوسک ها عاشق مخفیگاه های تاریک، گرم و مرطوب در شکاف ها یا گوشه های با عبور دشوار هستند. گونه های متفاوتی از سوسک ها در ساختمان مشاهده می شود که معروف ترین آن ها نژاد آمریکایی (سوسک حمام) و آلمانی (سوسک های ریز آشپزخانه) است. سوسک ها موجوداتی هستند که در شب بیرون می آیند و بیشتر در حمام، مکان های تاریک آشپزخانه مانند کمد ها و کابینت ها، اتاق های خشکشویی، زیر زمین ها، فاضلاب ها، پشت عکس ها و البته در کابوس شما دیده می شوند! آن ها می توانند مواد غذایی و سطوح را آلوده کنند، پارچه و کاغذ را از بین ببرند، بیماری را انتقال دهند، آلرژی ایجاد کنند و بو های بد از خود به جای گذارند. شاید باور نکنید، اما سمپاشی سوسک نیاز به تجربه و مهارت ویژه دارد و معمولا در چند مرحله برای نابودی کامل سوسک ها انجام می شود.

سمپاشی عقرب

پاک سازی ساختمان شما از عقرب ها کار راحتی نیست. عقرب ها روی نوک پا راه می روند. بنابراین در تماس با محصولی که برای از بین بردن آن ها استفاده شده است، مقدار بسیار کمی مصرف می کنند. این همان چیزی است که کشتن عقرب ها را سخت می کند. در واقع برای سمپاشی عقرب ها باید از سم ها و آفت کش ها به درستی استفاده شود و این کار نیازمند دانش و مهارت است. به جرات می توان گفت کشتن عقرب بیشتر مربوط به شخصی است که از سم استفاده می کند، نه خود سم.

سمپاشی موش

موش ها معمولا در نزدیکی منبع غذایی خود لانه می سازند. بنابراین مهمترین وظیفه در کنترل موش ها، یافتن منبع است. کافی است پناهگاه ها یا مناطقی که موش ها در آن لانه می کنند را بردارید یا منبع غذایی را حذف کنید. آن ها استرس می گیرند و نمی توانند زنده بمانند! اما اگر موش در دیوار لانه کرده باشد، یا در حال جویدن وسایل و لوازم ساختمان باشد، راهی به جز کشتن آن ندارید.

در دنیای شهر نشینی امروز، کشتن موش نیز کار ساده ای نیست. طعمه های موش و آفت کش های جونده به جای هدف قرار دادن موش ها، ممکن است باعث ایجاد مسمومیت برای ساکنین ساختمان و به ویژه کودکان و حیوانات خانگی شوند. علاوه بر آن، احتمال دارد موش پس از خوردن طعمه در داخل دیوار بمیرد که هم بوی بسیار بدی می دهد و هم حشرات دیگر را به سوی خود جذب می کند. آفت کش ها و اسپری ها نیز برای حشرات طراحی شده اند و تاثیری بر روی جوندگان ندارند. تنها یک فرد کار بلد و با تجربه می تواند به شما در نابودی و سمپاشی موش ها کمک کند.

 

بخشی از خدمات ما در سمپاشی کاسپین

سمپاشی ساس

ساس ها را بیشتر در اطراف افراد پیدا خواهید کرد! زیرا خون تنها منبع غذایی آن ها است. این حشرات در طول روز در اطراف تخت و درزهای تشک، شکاف های دیوارها، کف و مبلمان پنهان می شوند و شب ها از مخفیگاه خود بیرون می آیند تا از افراد خوابیده یا در حال استراحت تغذیه کنند. با وجودی که ساس ها هیچ بیماری را به انسان منتقل نمی کنند، اما نیش آن ها ممکن است علائمی مانند خارش، قرمزی یا تورم ایجاد کند، هرچند بسیاری از نیش ها هیچ اثری از خود به جای نمی گذارند.

ساس ها پرواز نمی کنند یا نمی جهند، اما می توانند به سرعت بخزند. آن ها به راحتی از مکانی به مکان دیگر، از جمله وسایلی مانند چمدان، کیف پول و سایر وسایل شخصی سفر می کنند. آن ها می توانند با کوله پشتی، مبلمان استفاده شده یا سایر مناطق آلوده وارد ساختمان شما شوند. همچنین می توانند بین اتاق های ساختمان های چند واحدی مانند مجتمع های آپارتمانی و هتل ها رفت و آمد کنند.

اگر درگیر ساس شده اید، تجربه نشان داده است که تنها با سمپاشی ساس ها می توانید از شر آن ها خلاص شوید.

سمپاشی مگس

حضور این مهاجم های معلق در هر گونه ای که باشد آرامش اعصاب را بر هم می زند. مگس ها ممکن است از در ها یا پنجره های باز به صورت مخفیانه وارد شوند، یا درست داخل سطل زباله شما به دنیا آیند و پرورش یابند. آن ها در اطراف میوه ها، نزدیک زباله ها و نزدیک به نقاط گرم مانند وسایل روشنایی و پنجره های آفتابی قابل مشاهده هستند. مگس ها می توانند ناقل بیماری باشند و گاهی باعث مسمومیت غذایی نیز می شوند. تجربه نشان داده است حشره کش ها ما را می کشند و مگس ها را نه! اگر می خواهید ساختمانی عاری از مگس داشته باشید، یک بار برای همیشه سمپاشی کنید.

سمپاشی شپش

هنوز سر خود را نتراشید! شاید شپش هایی که در ساختمان شما وجود دارند، از آن دسته نباشند. آن ها از جمله آفت هایی هستند که دوست دارند از قارچ ها و کپک ها تغذیه کنند. همچنین ممکن است غلات یا خمیر کاغذ دیواری را بخورند. و نگران نباشید، شب ها می توانید راحت بخوابید! این شپش ها گاز نمی گیرند. آن ها دوست دارند در غلات، پنجره ها، مبلمان، تشک، روی طاقچه ها یا در گلدان ها کمین کنند. بهترین روش مبارزه با این موجودات بسیار ریز، سمپاشی منازل در زمانی است که تخم گذاری انجام و تخم ها به تازگی باز شده اند.

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید! >>

سمپاشی با بهترین مواد و تضمینی

همین حالا تماس بگیرید!

برای سمپاشی تضمینی منازل و محل کار همین الان تماس بگیرید

بهترین شرکت سمپاشی در تهران

پیشرفت تکنولوژی و تولید سم هایی که کمتر برای انسان مضر هستند باعث شده که شرکت سمپاشی کاسپین با ادعای سمپاشی مطمئن و ایمن اقدام به فعالیت کند. همان گونه که اشاره کردیم، شیوه سمپاشی برای هر گونه از حشرات و موجودات موذی متفاوت است و سمپاشی در زمان های مخصوص به خود صورت می گیرد. دانش به کار گیری سم ها و روش های کنترل و دفع آفت های ساختمانی، در بلند مدت شکل گرفته است و همکاران ما مفتخر به کسب این دانش همراه با تجربه و مهارت بالا در سمپاشی حشرات هستند.

سمپاشی کاسپین

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

2 پاسخ

  1. خیلی ممنون ازتون. برای خونه ما سمپاشی سوسک رو انجام دادید و الان دیگه هیچ سوسکی وجود نداره با اینکه خونمون زیرزمین محسوب میشه. خدا خیرتون بده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *